2012-04-02

Skautatinklio naujienos, balandžio 2 d.

Iššūkiai ir dar šis tas

Mėnesio skautė

Kaip jau turbūt spėjot pastebėti, mėnesio skaute tapo sesė Giedrė. Sveikinam ją! Ir kviečiam pašto balandžiais ar kaip kitaip perduoti savo tris sakinius mėnesio skauto skilčiai.

Mėnesio iššūkis

Balandis – švaros mėnuo. Todėl iššūkis bus irgi apie švarą. Reikia dalyvauti akcijoje „Darom“, sugalvoti dar ką nors iš serijos „Skautas gamtos/švaros draugas“, viską įamžinti ir pasidalinti skautatinklyje.

Buvęs mėnesio iššūkis

Kas laimės, kas laimės? Stadijonai ūžia, žmonės kepures kilnoja, todėl skelbiu balsavimą už geriausią kovo iššūkio dalyvį. Balsuot prašau štai čia, po naujienomis.

Kandidatai:

Simas su filmu "Prarastasis"

Odeta ir Beverly Hilso skautės

Kipras ir "Atgal į gamtą"

Nora ir jos rekomendacijos

Eilė sunkiajai artilerijai:

Marius, kuris, pasirodo, tikrai moka skaityti. Ir dar kaip.

Pavelas ir jo triprasmybės.

Atsiprašau, jei ką praleidau - nepatingėkit pasisakyti.

O šiaip, labai jėga, kad tiek daug ir taip informatyviai. Linkiu visiems pasinaudoti šiomis rekomendacijomis!

Šiaip naujienos:

Vilniuje žiema. Ir dar kartais lyja, tada būna va taip:

Šiandien trumpai,

Jorė

P.S. Nors ir labai skubu, bet dėl juokingos reklamos visada galima sugaišti minutę. Šita LABAI gera! Ką jūs manot?