Kas Naujo?

Skautų naujienos

2011-12-04

Skautatinklio naujienos (gruodžio 4 d)

Sužinok viską, kas svarbiausia!

Olė,

šiandien skautatinklio naujienose - daug naudingų nuorodų, priminimų ir kitokių smulmenėlių.

Visų pirma, skelbiu balsavimą dėl lapkričio gerųjų darbelių iššūkio laimėtojų išrinkimo. Pasirinkimai tik du, bet nuo to nebus lengviau apsispręsti! Taigi, komentaruose iki kito pirmadienio balsuojame arba už Marijampolę, arba už Šiaulius. Laimėtojai gaus prizų, kuriuos ruošia sesė Laima, o balsuotojai gali dalyvauti gruodžio iššūkyje ir tokiu būdu taip pat tapti potencialiais prizų gavėjais - skautatinklio žvaigždėmis.

Gruodžio mėnesis, kaip žinia, yra "AČIŪ" mėnesis. Padėkok vadovui už smagią sueigą. Broliui ar sesei už šypseną. Mamai ir tėčiui, kad išleido į skautus. Kasininkei, mikriuko vairuotojui, valgyklos tetai - prisigrūsk pilnas kišenes "ačiū" ir dalink negailėdamas.

Jei nori su visais pasidalinti savo "ačiū", įkelk naujieną į skautatinklį. Gali parašyti straipsnelį, eilėraštį, haiku, nupiešti piešinį, sukurti dainą, nufilmuoti filmuką - juk kūrybiškumui ribų nėra :)

O dabar, rekomendacijos:

1. Elektroninė Lietuvos skautijos biblioteka yra ta, kurios adresą lengva pamiršti, bet kartu ir labai neapsimoka. Čia rasi ne tik visas "Akelos uolas", visus "Skautų aidus", bet ir naudingų el. knygų.

2. Turi idėją veiklai, bet nežinai iš kur gauti pinigų? Gal šis fondas tau padės?

3. Danijos Jamboree vyksianti šią vasarą tikrai yra verta skautiškos svajonės. Jei dar neparašei Kalėdų seniui laiško.. Pamąstyk, gal čia tai, ko norėtum?

4. Sesė Dovilė prieš kurį laiką pasakojo, kaip su kitais ŽSO broliais ir sesėmis rinko pinigus Jubiliejinei stovyklai. Puikus pavyzdys, kaip galima pasiruošti stovyklai ir pasirūpinti vieni kitais - kad tikrai visi visi galėtume susitikti 2013 metų vasarą :)

5. Vaida yra pirmoji vilkiukė parašiusi straipsnį skautatinkliui. Aš išsižiojusi, ir tegaliu parodyti nuorodą į jos darbą.

6. Patyrę skautai bruzda brazda. Kas nedalyvaus - tas trešnė! Arba, BP žodžiais - tikras geltonsnapis :)

7. Šeštadienio vakarą įsijungiau skautatinklį ir net pasitryniau akis. Buvo tikras naujienų antplūdis! Brolis Kipras, vilnietės skautės ir panevėžietės pat. skautės prigalvojo puikių dalykų. Nebežinau, kaip reikės rinkt mėnesio skautą, nes kol kas favoritų sąrašuose ištisi kraštai.

8. Džiaugiuosi, kad atsiranda vis daugiau pasinaudojančių skautatinklio galimybėmis. Pavyzdžiui brolis Antanas, kuris mums primena apie adventą. Ar jūs savo vienetuose turite kokių nors advento tradicijų? Būtų labai įdomu sužinoti, kaip laukiate žiemos švenčių.

Pirmadienis - gerų darbų pradžia!

Skautatinklio komandos vardu,

Jorė