Kas Naujo?

Skautų naujienos

2011-10-24

Skautatinklio naujienos, spalio 24 d

„Be tavęs mes nelabai“ arba skautatinklio iššūkis, mėnesio skautas ir kt.

Be tavęs čia liūdniau, todėl kiekvieną pirmadienį it sugedusią plokštelę prasukam tą pačią informaciją. Jei tik turi kokį nuotykį, apie kurį vertėtų papasakoti, ar gali pasidalinti kokiomis naudingomis žiniomis – jau turėtum žinoti, kad skautatinklyje naujienas gali siūlyti visi visi nariai. Mes, budriosios akelės tik peržvelgsim ar visos nosinės savo vietose ir tada žaibo greičiu susitarsim su skautatinkliu, kad tavoji naujiena būtų matoma visiems. Paprasta it užkurti laužą! Dar, aišku, nereikėtų pamiršti projektų, kuriuose vis daugiau vertų dėmesio diskusijų ir temų.

Kaip žinia, jau antrą mėnesį galima dalyvauti skautatinklio iššūkyje. Iki spalio pabaigos dar gali suspėti pasidalinti savo kulinariniais receptais ar iššūkiais. Jau kitą savaitę vieną iš dalyvių apdovanosim puikia dovana! Jau dalyvauja:

Brolis Lukas ir jo blynų istorija

KDTG sumuštinis

Sesės Gerdos arbatos receptas

Višta kuprinėje panevėžietiškai

Sesės Gabrielės obuolių pyragas

Dar viena proga gauti dovanų už aktyvumą – tapti mėnesio skautu. Jei kiekvieną pirmadienį užsuki permest akimis šių naujienų, turbūt pastebėjai, kad visada stengiamės parodyti pirštu į aktyviausus skautatinkliečius. Mėnesio pabaigoje su sese Laima susikaupiame ir pasistengiame kaip galėdamos objektyviau išrinkti vieną patį pačiausią brolį arba sesę. Kaip manai, kas spalio mėnesį lyderiauja?

Labai mėgstame aktyvų gyvenimą skautatinklyje, bet dar labiau norime, kad apsilankę jame prisirinktumėte gerų idėjų savo sueigoms ir kitai skautiškai veiklai. Štai, spalį kviečiame jus prisiminti virėjo specialybei reikalingus įgūdžius ir patobulinti draugovės darbą. Dalyvavę „JOTI“ ar pabaigę „Safe from harm“ mokymus irgi turbūt sužinojo naujų dalykų. Lapkričiui ruošiame dar šiek tiek naujovių ir net dabar, rašant šias eilutes, į galvą šovė mintis apie naują specialybę. Tad lauk staigmenų! O tuo pačiu, jei kartais užsinorėtum pagelbėti mums – žinai kur kreiptis. Pagalba tikrai pravers.    

 

Kas kur vyksta?

Labai laukiau, bet nedrįsau kurti – pagaliau turime projektą artėjančios Jubiliejinės stovyklos tema. Jei tik turi kokių klausimų, idėjų pasiūlymų – būtinai užsuk pabendrauti.

Yra toks slaptasis dėsnis: jei tyli jaunuomenė, tai pasaulio pabaiga tikrai arti. Todėl vis su nerimu užmesdavau akį į Vyšnių sodus – jie šnekės ką nors ar ne? Panašu, kad pamažu diskusijos įsibėgėja!

Prie to pačio naudojuosi privilegijomis ir mirkteliu visoms vyr. skautėms bei gintarėms. Laisvą minutę prisėskite ant suoliuko ir prie kavos paskaitykit diskusijas ;)

 

Kadangi vienos naujienos labai greitai keičia kitas, truputis dėmesio joms:

Artėja Roverway. Puiki proga aplankyti Suomiją ir susipažinti su daugybe roverių iš visos Europos, tad tikrai rekomenduoju!

 

Nori mokymų? Kaunas toli? Nieks nevyksta? Pasikviesk mokymus pas save! Gerai tuo, kad kainuoja mažiau, nereikia niekur važiuoti, o programą gali adaptuoti pagal savo krašto poreikius. Liūdniau, kad nesusipažįsti su žmonėmis iš kitų kraštų, bet ei, juk visada gali apie tokius mokymus paskelbt skautatinkly ir pasikviesti visus į svečius!

Dvasios vadai kviečia į rekolekcijas. Registruotis dar gali iki lapkričio 4 dienos.

Gyvename puikiais laikais, kai galimybių tiek, kad tik spėk jomis pasinaudoti. Jei paklaustumėt manęs – kiekvienam skautui reikėtų išmėginti tarptautinę savanorystę, nes kai kurių dalykų tiesiog niekada neišmoksi būdamas namuose. Šiuo metu tavęs laukia Bulgarijos ir Belgijos skautai. 

Prisimeni, koks tiesiausias kelias į laimę pagal BP? Kalėdų senio elfai kviečia dalyvauti puikioje akcijoje ir padaryti atvirukų savo broliams ir sesėms. 

 

O tam, kad visą savaitę neapleistų šypsena ir geras jausmas, dalinuosi:

 

 

Skautatinklio komandos vardu

sesė Jorė