Kas Naujo?

Skautų naujienos

2020-10-09

Ieškome jaunimo programos skyriaus koordinatoriaus!

Ieškome pamainos jaunimo programos koordinatorei. Gal tai tu?

Šiai savanoriškai pozicijai tau prireiks tokios patirties:
  • Esi Lietuvos skautijos narys
  • Bent 1 metus buvai vadovas (vykdei skautišką programą) bet kurioje LS amžiaus grupėje
  • Esi susipažinęs su atnaujinta Lietuvos skautijos jaunimo programa
  • Degi noru padėti LS vadovams įgyvendinti šią programą - ir taip kurti galimybes 6-29m. skautams tobulėti bei kurti geresnį pasaulį
Tau bus naudinga, jei:
  • Domiesi arba studijuoji/dirbi vaikų ir jaunimo ugdymo srityje
  • Pats esi buvęs LS jaunimo programos dalyvis bet kurioje amžiaus grupėje

Įdomu? Štai kaip atrodytų tavo kelias į JP koordinatoriaus pareigas:

• Pirmąjį mėnesį kartu su JPS koordinatore ir komanda gilintumeisi į jaunimo programą, JPS strateginius uždavinius ir dabartinius veiklos planus.
  • 2-3 mėnesius padėtum JPS komandai įgyvendinti jos iššūkius ir kartu su JPS koordinatore planuotum tolesnius žingsnius.
  • Sulaukęs vyr. skautininko pritarimo, perimtum JPS vairą!
JPS komanda:
  • Stebi, kaip LS vienetams sekasi vykdyti JP, nustato spragas ir inicijuoja priemones joms įveikti
  • Prižiūri, tikslina, atnaujina JP gaires
  • Kuria pagalbines priemones, padedančias įgyvendinti JP
  • Prisideda vedant su JP susijusius mokymus
  • Kartu su likusia Pirmija užtikrina, kad JP žinutės ir priemonės pasiektų LS narius
  • Padeda nacionaliniam lygmeniui formuoti komunikacines žinutes, susijusias su JP
JP koordinatorius taip pat koordinuoja JPS komandos veiklą - palaiko savanorius, koordinuoja komandos komunikaciją, padeda nusistatyti tikslus, veiklas, planus, už JPS veiklą atsiskaito vyr. skautininkui.
Įdomu? Į programa@skautai.lt ir pirmija@skautai.lt atsiųsk:
  • Savo skautišką kelią
  • Kaip tavo skautiška ir asmeninė patirtis padėtų šiose pareigose?
  • Kokių žinių, gebėjimų, paramos tau dar reikia, kad į pareigas žengtum tvirtu žingsniu?
Visi klausimai keliauja į programa@skautai.lt