Kas Naujo?

Skautų naujienos

Nuotrauka: Vytis Šulinskas

2021-06-30

Nario mokestis už 2022 m.!

Mieli vadovai, kviečiame susipažinti su nario mokesčio informacija!

Lietuvos skautijos nario mokestis renkamas kas metus nuo liepos 1 dienos iki gruodžio 1 dienos už ateinančius metus t.y. 2022 m. Nario mokestį galima mokėti vienetais arba asmeniškai. Vienetai, atitinkantys LS struktūrinius nuostatus, bet nario mokestį susimokėję po gruodžio 1 d. negauna balso teisės LS Suvažiavime.

Kaip naudotis Lietuvos skautijos duomenų sistema ir užpildyti informaciją apie nario mokestį rasite čia.

 

LS nario mokesčio dydis – 12 EUR. visiems iki 29 m. ir vyresniems nei 29 m., jeigu pagal LS struktūrinius nuostatus užima pareigas.

Jeigu šeimoje yra 2 LS nariai, nario mokestis – 11 EUR, jei 3 LS nariai – 8 EUR, jei 4 ir daugiau LS narių – 6 EUR vienam asmeniui.

LS nariai, vyresni nei 29 metų (iki ateinančių kalendorinių metų liepos 1 d. sulauksiantys 30 metų) ir pagal LS struktūrinius nuostatus neužimantys vadovaujančių pareigų, moka 30 EUR nario mokestį.

LS pirmijos, etikos komisijos, kontrolės komisijos ir LS tarybos nariai, vyresni nei 29 metų, moka kaip vadovaujančias pareigas užimantys vadovai.

Į šeimoje esančių LS narių skaičių įskaičiuojami visi (vyresni ir jaunesni nei 29 metų), tačiau nuolaidos taikomos tik nuo 12 EUR mokesčio (pvz., šeimoje yra keturi LS nariai: du jaunesni nei 29 metų, ir du vyresni nei 29 metų, iš kurių tik vienas užima vadovaujančias pareigas – tada nario mokestis atitinkama tvarka yra 6 EUR, 6 EUR, 6 EUR, 30 EUR).

 

Lietuvos skautijos nario mokesčio sąskaita: LT36 7290 0000 0060 6983

 

Primename, norint pateikti LS nario mokesčio registraciją už 2022 metus, vienetų vadovams reikia prisijungti prie LS duomenų sistemos: https://ls.tee-pee.com/login , taip pat labai prašome, pateikus nario mokesčio registraciją sistemoje, pavedimo kopijas atsiųsti LS administracijos skyriaus koordinatorei s. Aistei el. paštu: info@skautai.lt, kilus klausimams  ar nesklandumams, kreipkitės tuo pačiu el. paštu.

Taip pat primename:

Naujai prisijungę vaikai bei vaikai neturintys jaunimo programos dalyvio narystės sutarties turi ją pasirašyti. Sutarčių atsiųstų kartu su 2019, 2020 metų žiniaraščiu iš naujo tiems patiems vaikams pasirašyti nereikia, šios sutartys galioja.

2018 metais įsigaliojus asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymui, labai svarbu, kad vaikų tėvai pasirašytų narystės sutartis (Pridedame Lietuvos skautijos asmens duomenų tvarkymo taisykles).

Visi pilnamečiai organizacijos nariai bei vadovai užimantys pareigas turi būti pasirašę savanoriškos veiklos sutartis, todėl kurie dar nesate atsiuntę labai laukiame.

Jaunimo programos dalyvio ir savanoriškos veiklos sutartis bei kitą naudingą informaciją rasite čia: https://www.skautai.lt/dokumentai/3-vadovams