Kas Naujo?

Skautų naujienos

2012-05-01

Apie gegužės mėnesio iššūkį ir mėnesio skautą

Gegužės pirmoji - naujų temų ir linksmybių diena.

Labas, skautatinklio draugai!

Šįkart aš iškilmingai skelbiu skautatinklio nominacijas ir ateities linksmybes. Balandis buvo toks švaros mėnuo, kad mėnesio iššūkio dalyvių sulaukėme ypač mažai, bet norisi tikėtis, kad čia visai ne todėl, kad skautas neturi ką pasakyti apie gamtą, bet todėl, kad skautai tiek daug veikia, kad neturi kada skautatinklio naujienų rašyti...

Ir visgi.

Mėnesio iššūkio nugalėtoja skelbiame sesę Dovilę Barcytę už tai, kad atvėrė akademikų referatų lobyną ir parodė mums straipsnį "Ar skautai tikrai gamtos draugai?"

Mėnesio skaute iškilmingai skelbiame sesę Vaivą Juškevičiūtę už tai, kad vis parašo straipsnių visokiomis temomis. O ypač už puikią laikraščių apžvalgą, kuri buvo nors ir ne šį mėnesį, bet tai buvo toks straipsnis, kokio paslapčia vis tikiuosi iš vyresniųjų skautų :) 

Sesės gaus po skautiškus marškinėlius. Hip valio joms!

O dabar ta-dam - gegužės mėnesio iššūkis...

... apie vadovus! Arba kitaip - skautiškus autoritetus ir didžiausius rūpestėlius. Užduotis - pakalbinti t.y. paimti interviu (vėlgi, kokia tik norite forma) ir visiems pristatyti, į dienos šviesą iškelti tuos, kurie labiausiai dirba, stengiasi ir yra didžiausias jūsų pavyzdys arba tiesiog jus įkvepia. Aš jau turiu nusižiūrėjusi keletą variantų... 

O šiaip... Artėjant vasarai jau pradedam laukti visokių pasiruošiamųjų stovyklinių strapsnelių, nuotraukų, video. Apie tai, kaip ruošiatės per stovyklą statyti įspūdingiausią bokštą ir norit pasidalinti maketu, arba ruošiat inventorių ir žinot žiauriai gerą būdą kirvių galandinimui, o gal sužinojot naują žaidimą ir norit pasidalinti? Idėjų bankas stovyklos organizatoriams labai praverstų... Juk dabar pats įkarštis!

Tiek žinių, dabar jūsų eilė pasipasakoti.

Laima