Kas?

expand_more

Mokymosi galimybės - planuotos ir netikėtos akimirkos leidžiančios įgyti ugdomosios patirties, kuri praplėstų požiūrį ar gilintų įgudžius.

Pagrindinis suaugusiųjų tikslas yra ne organizuoti ar vykdyti veiklas, o padėti jaunimui kurti ir išnaudoti mokymosi galimybes.

Žmonės patirtis įgyja skirtingu metu, todėl mūsų siekis būtų sukurti kuo įvairesnių mokymosi galimybių jaunimui ugdyti.

Kodėl?

expand_more

JP padeda skautams siekti skautų judėjimo tikslo, kuris turi dvi aiškias dalis:

• Skautai – asmenybės, visiškai įgyvendinusios savo potencialą. Todėl LS JP siekiama visapusės asmeninės raidos - tobulėjimo šešiose srityse: būdo, proto, kūno, bendrumo, jausmų ir dvasios
  • Skautai – atsakingi piliečiai. Todėl LS JP siekiama, kad skautai įprastų aktyviai veikti vietinėje, nacionalinėje ir tarptautinėje bendruomenėse. Skautai – savarankiški, supratingi, nuoseklūs ir atviri bendruomenių nariai.

Kaip?

expand_more

Skautiškasis metodas – esminis įrankis skautų judėjimo edukaciniam tikslui pasiekti. Tai yra progresyvi saviugdos sistema, kurią sudaro aštuoni vienodai svarbūs, vienas kitą papildantys elementai.

Daugiau sužinok čia: https://skautai.lt/metodai