Ką veikti?

Renginiai

Vėl artėja spalis ir vėl mūsų laukia spalvinga diena skautų, radijo mėgėjų ir technologijų apsuptyje, ieškant naujų draugų iš viso pasaulio ir nuotykių galybė, kurių metu kursime, plepėsime ir žaisime. 😉

Šiemet susitinkame spalio 19 d. 9 val., KTU elektronikos fakulteto foje.

Registraciją pas sese Juliją (https://www.facebook.com/j.smir91), tad nelauk, griebk sesę/brolį ir susimatome jau ten!

2019 metais mūsų laukia:
- ,,chat'inimas'' su skautais iš viso pasaulio;
- konstravimas, kurio metu kursime kažką paslaptingo kas judės;
- pokalbiai radijo eteryje, LY1SCOUT šaukiniu;
- ir dar daug visko apie ką sužinosi tik sudalyvavęs, tad skubėk registruotis! 😊

Renginio kaina 1 euras (sumokamas renginio dieną) 😉

 

JOTA - JOTI – tai skautiškas renginys, kuris skatina bendravimą tarp pasaulio skautų. Šis renginys vyksta kiekvienais metais, trečią spalio savaitgalį. Renginio metu, radijo bangų ir interneto pagalba bandoma susisiekti su užsienio skautais ir paplepėti skautiškomis, techniškomis bei gyvenimiškomis temomis, padainuoti dainas kartu. JOTA – JOTI leis susirasti naujų draugų iš viso pasaulio, išmokti ir sužinoti daug naujų dalykų.