Ką veikti?

Renginiai

Sveikas vadove! Kviečiame Tave į skautišką akademiją, kurioje bus proga pasigilinti į save – išmokti naujų įgūdžių (pavyzdžiui, kaip skautiškos virtuvės paslapčių ar emocinio intelekto gudrybių), diskutuoti skautams svarbiomis temomis(pavyzdžiui apie nuolankumą skautybėje ir mažumų į skautų veiklas įtraukimą), bei susitikti su seniai matytais broliais ir sesėmis. Pati akademija vyks trumpų, dviejų valandų užsiėmimų pagrindu, o užsiėmimo temą bus galima rinktis jau atvykus į mokymų registracijos metu. Vietų skaičius ribotas, tad nepraleisk savo šanso. 😊

Kada? Spalio 11-13 dienomis

Kur? Lietuvos skautijos nacionalinėje būstinėje, Kaune, Trakų g. 18.

Pradžia? Spalio 11 dieną, 17.30

Pabaiga? Spalio 13 dieną, 12.30

Kaina? LS nariams, susimokėjusiems nario mokestį už 2019 m. mokymų kaina yra 10 eur.

Registracija? Registracija vyksta iki 2019 m. spalio mėn. 5 d. *Pratęsta iki spalio 7 d.

Registruojamės čia: https://docs.google.com/forms/d/1rKxV9EirgvWs21unAgx5kjN-6gATZVVBSNu1N4cs_mo/edit

 

Pastaba:  užsiregistravus, bet neatvykus į mokymus, dalyvis per 10 darbo dienų privalo susimokėti už mokymus pagal pateiktą sąskaitą faktūrą. Informavus organizatorius ne vėliau kaip 24 val. iki mokymų pradžios, sąskaita faktūra nebus pateikiama ir dalyvis nebus apmokestinamas. Mokymų vertė – 30,00 EUR. Daugiau apie nurodytą pastabą skaityti čia: http://www.skautai.lt/userdata/00/01/04/17/original

 

Visą informaciją apie numatomus mokymus 2019 – 2020 metais galite rasti čia: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ywmKRXcK5OaBTIXsRVcxNMtszkSG7B4YiUjpSrk8ri4/edit#gid=805010170

Laukiam Tavęs!