Ką veikti?

Renginiai

Ar kadanors savo skautiškame kelyje tau teko garbė susidurti su saujele paslaptingųjų, ant kaklaraiščio išdidžiai nešiojančių plieninį žiedą? Ženklą, kad savu laiku jie įveikė sudėtingiausias užduotis, netikėčiausius išbandymus, nudirbo didžius darbus, savo valia praskyrė jūras ir įrodė, kad yra verti nešioti šį retą skautišką simbolį. Jie įrodė, kad tikram skautui nebaisūs nei košiantys lietūs, nei sprogstančios pūslės, nei bemiegės prakaito naktys, ypač, kai veikia petys petin vardan bendro tikslo kartu su kitais tikrais skautais.


Legendinis plieno žiedas sugrįžta! Jei kai vyko paskutinis Plieno žiedas buvai dar vilkas - dabar atėjo eilė būtent Tau įrodyti, kad esi jo vertas. 2020 birželį tau bus 16-19 metų? Manai, jau dabar galėtum būti vienu iš tų kelių, atstovaujančių savo kraštui? O gal dar reikėtų šiek tiek pasitempti? Tam turėsi 8 mėnesius, per kuriuos turėsi įrodyti, kad iš tiesų esi tikras patyręs skautas ir vienas iš nedaugelio, kuriems bus patikėta plieno žiedo paslaptis. Pasiruošęs? Siųsk savo skautišką CV, motyvacinį laišką bei savo nuotrauką su pilna skautiška uniforma el. paštu plienoziedas2020@gmail.com iki 2019 09 30 ir lauk tolimesnių nurodymų savo el. pašte. Pirmieji išbandymai - jau netrukus.

Sek visą informaciją fb čia: https://www.facebook.com/Plieno-žiedas-2020-104268000966711/ Nuolaidžiavimų ir išimčių nebus, nes tikras skautas laikosi savo žodžio.

Kilus rimtų klausimų kreiptis į Plieno žiedo 2020 štabą el. paštu plienoziedas2020@gmail.com