Ką veikti?

Kada? Rugsėjo 14 – 15 dienomis

Kur? Lietuvos skautijos nacionalinėje būstinėje, Kaune, Trakų g. 18.

Pradžia? Šeštadienį, 9 val

Pabaiga? Sekmadienį, 13 val

Apie ką? Skautiškas pradžiamokslis skirtas naujai atėjusiems vadovams, kurių metų dėstoma esminė skautiško judėjimo istorija, prasmė, vykdoma veikla.
Mokymų temos?

Skautų istorija, vertybės, skautiški ženklai, uniforma, rikiuotė, LS struktūra, Safe from harm modulis.

Registracija? Registracija vyksta internetu iki 2019 m. rugsėjo. 7 dienos. Nesusidarius 10 žmonių grupei, mokymai yra atšaukiami.

Kaina? LS nariams, susimokėjusiems nario mokestį už 2019 m. – mokymai nemokami. Ne LS nariams mokymų kaina – 30,00 EUR.

Pastaba:  užsiregistravus, bet neatvykus į mokymus, dalyvis per 10 darbo dienų privalo susimokėti už mokymus pagal pateiktą sąskaitą faktūrą. Informavus organizatorius ne vėliau kaip 24 val. iki mokymų pradžios, sąskaita faktūra nebus pateikiama ir dalyvis nebus apmokestinamas. Mokymų vertė – 30,00 EUR.

Registruokis: https://docs.google.com/forms/d/197KkT8SjNHqKwTgfGz3dGDbJcAjAc69yDeByzmyZ8TQ/edit