Ką veikti?

Renginiai

Lyderių kalvės metu gilinsi žinias ne tik lyderystės srityje, bet taip pat projektų planavimo ir jų įgyvendinimo srityje. Mokymų metu mokysies rašyti projektus, kuriuos vėliau turėsi galimybę įgyvendinti skautiškoje veikloje. Planuojama, jog mokymų metu bus sudarytos 5 patyrusių skautų skiltys, kurios kartu įgyvendins projektus 2024 m. Kiekviena skiltis gaus 500 eur finansavimą projekto įgyvendinimui iš Lietuvos skautijos ir visapusišką paramą iš LS Pirmijos įgyvendinant projektus. Kiekviena skiltis turės priskirtą mentorių, kuris padės patyrusiems skautams susiplanuoti ir įgyvendinti projektą.

Lyderių kalvė vyks kovo 2-3 dienomis, Lietuvos skautijos nacionalinėje būstinėje (Kaune).

Dalyvauti kviečiame visus Lietuvos skautijos patyrusius skautus, tačiau vietų skaičius yra ribotas.

Registracija vyksta iki vasario 25 dienos (imtinai).
Registracijos nuoroda:

Programa:
Kovo 2 diena:
10:00 – Atvykimas, registracija.
10:30 – Susipažinimas.
11:00 – Lūkesčiai.
11:20 – Trumpai apie Lietuvos skautiją.
12:00 – Komanda. Raidos fazės. Pietūs.
14:30 – Lyderis ir aš.
16:00 – Komandos formavimas ir valdymas.
17:20 – Diskusijų moderavimas. Konfliktai ir kaip jų išvengti.
18:20 – Vakarienė.
20:00 – iScout.

Kovo 3 diena:
9:00 – Laiko planavimas.
11:15 – Projektai ir galimybės.
12:45 – Pietūs.
13:30 – Asmeninė skautiška svajonė.
15:00 – Refleksija.
15:30 – Mokymų uždarymas.

Mokymų kaina: 5 eurai.

Rekvizitai apmokėjimui:
Gavėjas: LIETUVOS SKAUTIJA
Banko sąskaitos Nr.: LT197044090101992975
Paskirtis:  Lyderių kalvė Vardas Pavardė

Dėl vykstančios atrankos į šį renginį, registracijos patvirtinimą gausite į savo elektroninį paštą. Apmokėkite tik po patvirtinimo.

Jeigu neatvyksite ir organizatoriams apie tai nepranešite 24 valandas prieš mokymus, tuomet privalėsite susimokėti 30 eurų.

Sprendimas priimtas vadovaujantis Lietuvos skautijos vyr. skautininkės nustatyta tvarka dėl mokymų organizavimo: https://bit.ly/49X2AyR

Lyderių kalvės mokymai yra ES programos „Erasmus+“ projekto „ĮsitrAUK ir skautAUK!“ veikla.

Iki susitikimo!