Ką veikti?

Renginiai

Tikriausiai visi esate girdėję apie Jonavą ir Jonines. Per daugelį metų Jonavos kraštą apipynė daugybė legendų, istorijų ir padavimų: apie Joną ir Jonienę, svetingai pasitikdavusius Jonavos svečius; stebuklingąjį Joninių žiedą – laimės simbolį; paslaptingai dingusią Napaleono Kosakovskiui dovanotą kepurę. O kur dar Šveicarijos, Paryžiaus, Londono, Venecijos kaimų istorijos ir vienai dienai įsikurianti Jonų respublika Jonavoje!

Vienos istorijos iš lūpų į lūpas eina, kitos rašalu įamžinamos. Tačiau mums svarbiausia - skauto Jono legenda.
Kviečiame Jus pajusti skauto Jono svetingumą Lietuvos skautijos Pavasario šventėje, kuri šiais metais vyks gegužės 14 dieną Jonavoje.

REGISTRACIJA:
  • DALYVIAI (6-18 m.) registruojasi su savo vieneto vadovu. Dalyviai turi būti Lietuvos skautijos nariai, t. y. susimokėję LS nario mokestį už 2022 m.
  • Lydintis VADOVAS (18+ m.) registruoja save ir lydimą dalyvių grupę (iki 15 vaikų), registracijos dokumentai čia: https://bit.ly/PS22dalyviuregistracija
  • SAVANORIAI (18+ m., nelydintys skautų grupės) registruojasi čia: https://bit.ly/PS22savanoris
  • DALYVIAI (18+ m. šventės dalyviai, nelydintys skautų grupės, ne savanoriai, LS ar kitos skautiškos organizacijos nariai norintys dalyvauti PŠ'22 programoje) registruojasi čia: https://bit.ly/PS22suaugedalyviai
DĖMESIO: gegužės 1 d. registracija stabdoma.

Užsiregistravę el. paštu gausite patvirtinimą apie sėkmingą registraciją ir informaciją kada ir kaip sumokėti dalyvio mokestį.

DALYVIO MOKESTIS* **:
1 registracijos etapas – 2022 m. kovo 19 d. – balandžio 23 d.
Dalyviui (6-18 m.): 10 Eur.
Vadovui, lydinčiam 14 vaikų: 3 Eur.
Vadovui, lydinčiam 8-13 vaikų: 6 Eur.
Suaugusiam dalyviui – 10 Eur.
Savanoriui simbolinis mokestis - 3 Eur.
*Ne LS nariai (nesusimokėję nario mokesčio už 2022 m.) moka papildomą 8 eurų mokestį.
**Kviestiniams kitų skautiškų organizacijų nariams galioja bendras dalyvio mokestis be * punkto.

2 registracijos etapas – 2022 m. balandžio 24 d. – balandžio 30 d.
Dalyviui (6-18 m.) – 14 Eur.
Vadovui, lydinčiam 14 vaikų: 5 Eur.
Vadovui, lydinčiam 8-13 vaikų: 8 Eur.
Suaugusiam dalyviui – 14 Eur.
Savanoriui simbolinis mokestis - 5 Eur.
*Ne LS nariai (nesusimokėję nario mokesčio už 2022 m.) moka papildomą 10 eurų mokestį.

Šventės globėjas - Jonavos rajono savivaldybės meras Mindaugas Sinkevičius.

Šventės partneriai - Jonavos rajono savivaldybė, Lietuvos krašto apsaugos ministerija ir Kunigaikščio Vaidoto mechanizuotasis pėstininkų batalionas.

Pavasario šventės'22 ženklo autorius - Mindaugas Vidutis.

PROGRAMA:
09:00-10:00 Atvykimas ir registracija
10:00-11:00 Šventinė eisena Jonavos miesto gatvėmis
11:00-12:00 Atidarymo rikiuotė Santarvės aikštėje
12:00-16:00 Programa amžiaus grupėmis, pietūs
15:30-16:30 Vakarienė amžiaus grupėmis
16:30-18:30 Vakaro programa
18:30-19:00 Atsisveikinimas ir išvykimas

DAŽNAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI:
  • Ką daryti, jei mano lydimas vienetas yra mišraus amžiaus?
Programa vyks trimis amžiaus grupėmis: jaunesnieji skautai (6-10 m.), skautai (11-14 m.), patyrę skautai (15-18 m.). Vadovai yra atsakingi už savo vienetą ir jį lydės visoje šventės programoje, todėl vienete turėtų būti vienos amžiaus grupės skautai. Jei grupė yra mišraus amžiaus, kiekvieną amžiaus grupę lydi atskiras vadovas.
  • Esame LS nariai, dalyvaujame Neformaliojo vaikų švietimo programoje. Ar galima dalyvio mokestį sumokėti, pasinaudojant NVŠ krepšelio lėšomis?
Taip. Informacija pateikiama registracijos formoje.
  • Ar galima dalyvio mokestį sumokėti šventės dieną?
Apgailestaujame, tačiau tokios galimybės nebus.
Prašome dalyvio mokestį sumokėti pervedant į sąskaitą, kurią atsiųsime Jums el. paštu po registracijos.
  • Kur kreiptis, jei turiu klausimų apie registraciją?
Klausimus pateikite elektoriniu paštu sventosiostuntas@gmail.com laiške palikdami telefono numerį ir mielai atsakysime.

Nepamirškite sekti informacijos LS facebook puslapyje: https://bit.ly/PS22facebook
Iki susitikimo Pavasario šventėje!