Ką veikti?

Renginiai

Ehei, ar girdėjai apie laukinius įgūdžius?
Juose telpa visokiausi iššūkiai, kuriuos įveikęs kiekvienas skautas gamtoje ir kitų skautų būryje suksis dar smagiau, saugiau ir įdomiau. Nerk į laukinius įgūdžius skautaudamas namuose - prisijunk prie nuotolinių sueigų kartu su visa Lietuvos skautija.

DĖMESIO! IŠŠŪKIS "BŪK LAUKINIS" - pirmieji 5 LS nariai, sudalyvavę bent trijose "Tapk labiau laukinis" sueigose ir atsiuntę įrodymą, gaus LS Pirmijos įsteigtą prizą. Nuotraukas, asmenukes, kuriose matytųsi, kaip dalyvauji sueigoje, siųsk el. paštu press@skautai.lt

Kovo 31 d. 18:30 - 19:00 val. - pirmasis susitikimas, kurio metu nersime į vakaro įgūdį!

Balandžio 3 - 5 d. - Lietuvos skautija dalyvauja JOTI! Daugiau informacijos apie didžiausią tarptautinę stovyklą čia ➡️ https://www.jotajoti.info/campsite

Balandžio 8 d. - virtuvės įgūdžio sueiga! Gaminsime šeimos naktipiečius. Jei norit gaminti kartu, tai jums prireiks belgiškų vaflių, šiek tiek sviesto, cinamono ir keptuvės

Balandžio 15 d. - Istorijos iš tolimų kraštų ir virtuvės įgūdis su broliu iš Šiaulių Seržu Staponkumi.

Sueigų sąrašas bus nuolat pildomas!