Ką veikti?

Renginiai

date_range 2020-04-25 08:30 - 2020-04-25 19:00

Pavasario šventė - skauto Jono dūzgės 270 (RENGINYS ATŠAUKTAS)

Tikriausiai visi esate girdėję apie Jonavą ir Jonines. Per daugelį metų šį kraštą apipynė daugybė legendų, istorijų ir padavimų: apie Joną ir Jonienę, svetingai pasitikdavusius Jonavos svečius, stebuklingąjį Joninių žiedą – laimės simbolį, paslaptingai dingusią Napaleono Kosakovskiui dovanotą kepurę. O kur dar Šveicarijos, Paryžiaus, Londono, Venecijos kaimų istorijos ir vienai dienai įsikurianti Jonų respublika Jonavoje.

location_on Jonava

❗ Sveiki, ačiū už Jūsų registracijas ir susidomėjimą! Su dideliu apgailestavimu turime pranešti, kad dėl susidariusios koronaviruso padėties ir dėl visų mūsų sveikatos, Pavasario šventė "Skauto Jono Dūzgės 270" yra atšaukiama ir nukeliama į 2021 m. pavasarį.⚜️
 
Vienos istorijos iš lūpų į lūpas eina, kitos rašalu įamžinamos. Viena mums svarbiausių - skauto Jono legenda. Labai norime pasidalinti su Jumis visomis paslaptimis iki pavasario šventės ir jos metu. O JŪS ar norite jas išgirsti ir nuostabių nuotykių patirti?...

KAIP REGISTRUOSIMĖS:

6-17 m. dalyviai registruojasi pas savo vieneto vadovą. Dalyviai turi būti Lietuvos skautijos nariai, t. y. susimokėję LS nario mokestį už 2020 m. Lydintis vadovas (18+ m.) registruoja save ir lydimą dalyvių grupę (iki 14 vaikų) čia: https://forms.gle/YSUmn4UpeLeixxCN9
 
Savanoriai (18+ m. dalyviai, nelydintys skautų grupės) registruojasi čia: https://forms.gle/fhT6XApiN5joKG668
 
Suaugę šventės dalyviai (18+ m. dalyviai, nelydintys skautų grupės, ne savanoriai, norintys dalyvauti programoje) registruojasi  čia: https://forms.gle/BA1e2fWfdXbyboGf6
 
DALYVIO MOKESTIS*:
 
REGISTRACIJA 2020 m. vasario 15 – balandžio 10 d.

Dalyviui (6-17 m.): 8 Eur.
 
Vadovui, lydinčiam 14 vaikų: 2 Eur.
Vadovui, lydinčiam 8-13 vaikų: 4 Eur. 
 
Savanoriui: "SIMBOLINIS" mokestis  - 3 Eur. 
Savanorių vietų skaičius yra ribotas.
 
Suaugusiam dalyviui: 8 Eur.
 
*Ne LS nariai (nesusimokėję nario mokesčio už 2020 m.) moka papildomą 5 eurų mokestį.
 

DĖMESIO: po balandžio 10 d. registracija bus uždaryta.

 
Užsiregistravę el. paštu gausite patvirtinimą apie sėkmingą registraciją ir informaciją kada ir kaip sumokėti dalyvio mokestį. 
 
DAŽNAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI
 
Ką daryti, jei mano lydimas vienetas yra mišraus amžiaus?
Programa vyks trimis amžiaus grupėmis: jaunesnieji skautai (6-9 m.), skautai (10-13 m.), patyrę skautai (14-17 m.). Vadovai yra atsakingi už savo vienetą ir jį lydės visoje šventės programoje, todėl vienete turėtų būti vienos amžiaus grupės skautai. Jei grupė yra mišraus amžiaus, kiekvieną amžiaus grupę lydi atskiras vadovas.
 
Esame LS nariai, dalyvaujame Neformaliojo vaikų švietimo programoje. Ar galima dalyvio mokestį sumokėti, pasinaudojant NVŠ krepšelio lėšomis?
Taip – atsakykite į klausimus apie NVŠ registracijos anketoje.
 
Ar galima dalyvio mokestį sumokėti šventės dieną?
Apgailestaujame, tačiau tokios galimybės nebus. Prašome dalyvio mokestį sumokėti pervedant į sąskaitą, kurią atsiųsime jums el. paštu po registracijos.
 
Jeigu situacija dėl viruso nepasikeis ar pinigai bus grąžinti?
Šiuo metu priimama registracija į PŠ2020, apie dalyvio mokesčio sumokėjimą informacija užsiregistravusiems dalyviams bus suteikta vėliau.
 
Kur kreiptis, jei turiu klausimų apie registraciją?
Mielai atsakysime el. paštu sventosiostuntas@gmail.com arba telefonu 8 636 34519 (sesė Odeta)
ŠVENTĖS GLOBĖJAS
Jonavos rajono savivaldybės meras Mindaugas Sinkevičius  

ŠVENTĖS RĖMĖJAI IR PARTNERIAI
Jonavos rajono savivaldybė, Jaunimo reikalų departamentas, Lietuvos krašto apsaugos ministerija, Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo mechanizuotasis pėstininkų batalionas ir Kunigaikščio Vaidoto mechanizuotasis pėstininkų batalionas

 
Iki susitikimo pavasario šventėje ⚜️