Ką veikti?

date_range 2019-09-14 09:00 - 2019-09-15 13:00

PIRMO LYGIO DRAUGININKŲ MOKYMAI

Sveikas vadove! Lietuvos skautija kviečia mokytis rugsėjo mėnesį vykstančiuose dviejuose mokymuose – skautiško pradžiamokslio ir pirmojo lygio draugininkų mokymuose.

location_on Trakų g., 18, Kaunas

Kada? Rugsėjo 14 – 15 dienomis

Kur? Lietuvos skautijos nacionalinėje būstinėje, Kaune, Trakų g. 18.

Pradžia? Šeštadienį, 9 val

Pabaiga? Sekmadienį, 13 val

Apie ką? I lygio draugininkų kursai skirti draugininkams/pavaduotojams dirbantiems su vaikais ilgiau kaip metus laiko.

Mokymų temos?

Lietuvos skautijos jaunimo programa, skilties ir draugovės veiklų planavimas, draugovės administravimas, LS struktūra, Safe from Harm modulis

Registracija? Registracija vyksta internetu iki 2019 m. rugsėjo. 7 dienos. Nesusidarius 10 žmonių grupei, mokymai yra atšaukiami.

Kaina? LS nariams, susimokėjusiems nario mokestį už 2019 m. – mokymai nemokami. Ne LS nariams mokymų kaina – 30,00 EUR.

Pastaba:  užsiregistravus, bet neatvykus į mokymus, dalyvis per 10 darbo dienų privalo susimokėti už mokymus pagal pateiktą sąskaitą faktūrą. Informavus organizatorius ne vėliau kaip 24 val. iki mokymų pradžios, sąskaita faktūra nebus pateikiama ir dalyvis nebus apmokestinamas. Mokymų vertė – 30,00 EUR.

Registruokis: https://docs.google.com/forms/d/1B3wGYgZO7LCzj5E46hCAYH-JgNbinfy7wjnVBcUlT38/edit

Turi klausimų? Susisiek mokymai@skautai.lt