Kas Naujo?

Skautų naujienos

2019-03-20

Broli, sese prisidėk prie ketvirtosios Baltijos šalių stovyklos!

Labas, į Baltijos šalių staovyklą šiais metais vėl keliauja 300 lietuvių, o tam, kad gerai atstovautume šalį mums reikia Tavęs!

Baltijos šalių stovyklos “Baltic Jamboree 2019” emblemos konkursas!

 

                      Įsimintiniausias 2019 metų vasaros renginys Baltic Jamboree Latvijoje nenumaldomai artėja!  Stovykloje kartu stovyklaus broliai ir sesės iš Lietuvos, Latvijos, Estijos bei daugelio kitų šalių.  Visi jie išsiskiria turimais kaklaraiščiais, uniformomis bei kitomis detalėmis, tačiau, kad stovykloje būtume dar labiau atpažįstami bei matomi, skelbiame Lietuvos delegacijos emblemos konkursą!

 

                      Talentingasis broli ar sese, prisidėk prie šio Baltijos šalių skautams istorinio įvykio kūrimo! Sukurkime visi kartu emblemą, kurią išdidžiai nešios kiekvienas Lietuvos delegacijos narys stovykloje. Emblemos autoriai džiaugsis ne tik skautiškomis padėkomis, apkabinimais bei Lietuvos ir užsienio skautų pagiromis, tačiau ir sulauks dovanų bei malonių staigmenų.

 

Trumpa informacija apie stovyklą įkvėpimui:

                      Stovykla kviečia visus kartu burtis drauge, siekia sulieti muziką, kultūrą bei aktyvią veiklą į vieną, skatina išbandyti save keliant asmeninius ir komandinius iššūkius bei juos įveikiant. Todėl stovyklos šūkis: “B-jam, B-jump.”  Skautai nestovi vietoje, kuria pasaulį gražesnį įgyvendindami darnaus vystymosi tikslus (SDG’s) bei keldami sau iššūkius, todėl stovyklos pavadinimas - “The jump” (šuolis).

                        2015 m. Lietuvos delegacijos Baltijos šalių stovykloje emblema.

 

 

Manai gali geriau?

Siųsk savo sukurtą emblemą balticjamboree@skautai.lt arba paštu Trakų g. 18 Kaunas. Tam, jog iki stovyklos emblemos būtų išgražintos bei dailiai pagamintos, emblemos eskizų laukiame iki balandžio 17 d. 

 

Laukiame visų aktyviai dalyvaujant!