Kas Naujo?

Skautų naujienos

2019-03-19

RUDENĮ PASITIK SU NAUJAIS NUOTYKIAIS !

RUDENĮ PASITIK SU NAUJAIS NUOTYKIAIS !

RUDENĮ PASITIK SU NAUJAIS NUOTYKIAIS !

Kas? Kasmetinis roverių (skautų nuo 16 metų) renginys WĘDROWNICZA WATRA 2019

Kada?  2019 Rugpjūčio 20 d. – 2019 Rugsėjo 1 d.

Kur? Częstochowa, Lenkijoje

Kas gali dalyvauti?  LS narys, susimokėję nario mokestį už 2019 m. ir turintys 16 metų

Kiek? TIK stovyklos kaina: ~30 eurų

Wędrownicza Watra (WW) – yra kasmetinis renginys, organizuojamas Lenkų skautų asociacijos (ZHP), skirtas roveriams, kurie kartu patiria nuotykių, užmezga amžinas draugystes, išmoksta naujų įgūdžių, mėgaujasi nuotykiais, nuostabia atmosfera, tiek žygiuojant, tiek stovyklaujant ar kartu dainuojant prie laužo. Šių metų stovyklos tikslas yra suvienyti roverius, sujungti žmones, kuriuos sieja tie patys tikslai. Stovykla susidaro iš žygių įvairiuose Lenkijos regijonuose ir stovykla Częstochowa. Watra yra renginys skirtas 16 – 21 metų amžiaus skautams.

Registracija: el. paštu:  international.watra@zhp.pl

Kilus klausimams kreiptis: international@skautai.lt

Daugiau informacijos: watra.zhp.pl