Kas Naujo?

Skautų naujienos

2012-04-02

Visa tiesa apie Pasaulio Skautų Jamboree 2024 m. vietą...

Puikios naujienos iš Lietuvos!

Leidome sau truputį pajuokauti. Tad jau tikriausiai supratote, kad žinia, jog Pasaulio Skautų Jamboree 2024 m. vyks Lietuvoje buvo balandžio 1-osios pokštas. Tačiau linkime, kad tokie juokai vieną dieną virstų realybe ar, visų pirmiausia, siekiamybe. Dar linkime daug daug juoktis, nepriklausomai nuo to, kokia metų diena, nes juokas ir gyvenimą ilgina, ir dienas šviesina, ir pasaulį gražina.

Su šypsena,

LS Komunikacijos skyrius

------

Paskutiniajame WOSM simpoziume, vykusiame Kiote (Japonija), po balsavimo komitetuose buvo galutinai patvirtinta, kad World scout Jamboree 2024 m. vyks Lietuvoje (!!!). Lietuvos delegacija džiaugiasi ilgai siektu rezultatu ir tikisi, kad visa Lietuvos skautija prisidės prie būsimos stovyklos organizavimo. Skautiją asmeniškai pasveikino WOSM generalinis sekretorius Luc Panissod, taip pat sveikinimų sulaukta iš kaimyninių šalių organizacijų. Daugiau informacijos - video interviu su LS vyriausiuoju skautininku Tomu Rakovu!