Kas Naujo?

Skautų naujienos

2012-03-30

Žemės valanda 2012 03 31

Mes turime tik vieną planetą - padėk ją išsaugoti.

Mes turime tik vieną planetą - padėk ją išsaugoti.

 

Sudalyvauk vienoje didžiausių pasaulio akcijų - Žemės valandoje!                                                    

kovo 31 dieną, 20.30 - 21.30 - tai Žemės valanda.

Šią vieną valandą milijonai Žemės gyventojų išjungs šviesas kad ir kur bebūtų - Pasaulio skautų judėjimo organizacija (WOSM) taip pat aktyviai prisideda prie šios akcijos ir ragina kuo daugiau judėjimo skautų į ją įsijungti, šitaip išreiškiant susirūpinimą aplinkosauga. 

Pasaulio gamtos fondo (WWF) rengiamoje akcijoje dalyvaus 135 valstybės bei milijonai jų gyventojų, tarp kurių - daugybė skautų. 29-os Šri Lankos regioninės stovyklos metu, 7000 skautų stovyklauti susirinks viena diena anksčiau - šitaip paminint ir prisidedant prie pasaulinės akcijos.  


 

Skleisk žinią - šeimos nariams, draugams, kaimynams, artimiesiems, savo sesėms bei broliams. Siūlome suorganizuoti vakaro laužą, diskusijas aplinkosaugos tema prie žvakės ir skautiškos vakarienės, o po to  pasidalinti savo įspūdžiais bei nuveikta veikla akcijos metu.

WOSM Generalinis sekretorius Luc Panissod šiemet sudalyvavo Žemės valandos kampanijos rengtame iššūkyje "I WILL IF YOU WILL". Sužinok kokį iššūkį sau metė ir ką pasižadėjo Luc Panissod:

 

 

 

Sužinok daugiau: www.zemesvalanda.lt

Parengta pagal http://euroscoutinfo.com/2012/03/30/turn-off-your-light-and-join-us-in-supporting-earth-hour-2012/ informaciją.