Kas Naujo?

Skautų naujienos

2012-03-28

Turkijos skautai kviečia į jubiliejinę stovyklą!

Turkijos skautai švenčia savo šimtmetį ir kviečia į stovyklą

 

Turkijos skautai kviečia į jubiliejinę skautų judėjimo Turkijoje šimtmečio stovyklą!

Turkijos skautų federacija (TIF-Turkiye Izcilik Federasyonu) praneša, jog šiemet Turkijos skautų judėjimas švenčia savo 100 metų jubiliejų. Ta proga, Turkijos skautų federacija organizuoja stovyklą, skirtą šimtmečio minėjimui ir kviečia joje dalyvauti brolius ir seses iš viso pasaulio.
 
Stovyklos programoje, vyksiančioje Stambule liepos 9-16 dienomis, bus gausu įvairiausių užsiėmimų kaip: šaudymas iš lanko, jodinėjimas, maudynės, plaukiojimas kanojomis ir plaustais, dažasvydis, fechtavimasis, žvejojimas, karstimasis sienelėmis, vyks penkiakovės, badmintono, lėktuvėlių modeliavimo, teatro, muzikos, piešimo, pirmosios medicininės pagalbos, radijo signalizavimo užsiėmimai ir daug kitokių skautiškų, kūrybinių veiklų. Taip pat bus skiriama daug dėmesio asmenybės ugdymui, atminties lavinimui bei aplinkosaugai, gamtos pažinimui ir gyvūnų priežiūrai.

 

Stovyklos programa, maistas ir apgyvendinimas – nemokamas.
Jeigu jūsų vienetas norėtų dalyvauti stovykloje - kreiptis reikėtų rašant laišką international@skautai.lt

Turkijos skautų federacija nekantrauja jus išvysti ir draugiškai priimti savo šimtmečio stovykloje! 

 

URS informacija