Kas Naujo?

Skautų naujienos

2012-03-19

Jeigu tai gali daryti prezidentė, gali ir tu

Šiais metais akcijoje ,,Darom 2012‘‘, balandžio 21 dieną yra kviečiami visi Lietuvos skautijos nariai prisidėti prie bendruomeniškos, pilietinę visuomenę ugdančios akcijos.

Prezidentė Dalia Grybauskaitė su Prezidentūros darbuotojais jau ne pirmus metus dalyvavo švaros akcijoje „DAROM" (Nuotr. Dž. G. Barysaitės/LR Prezidentūra)

Prezidentės teigimu, tai, kad šalies gyventojai vis daugiau dėmesio skiria aplinkos tvarkymui ir keičia tvarkos įpročius rodo, kad šalyje stiprėja bendruomeniškumo jausmas ir atsakomybė už savo kraštą.

 

''Įprotį šiukšlinti pamažu keičia įprotis susitvarkyti. Lietuva tampa gražesnė, nes vis daugiau žmonių nešiukšlina patys ir neleidžia kitiems to daryti. Akcija ,,Darom'' ne tik keičia šalies gyventojų įpročius, bet ir ugdo atsakomybę už savo kraštą,- sako Prezidentė.

Savanoriška veikla, pasak prezidentės rodo šalies gyventojų pilietiškumą ir demokratijos brandą, todėl savanorystė būtina skatinti visoje šalyje.

TODĖL SKAUTE GRIEBK SAVO SKILTĮ AR DRAUGOVĘ IR DAROM!

Jau balandžio 21 d.