Kas Naujo?

Skautų naujienos

2005-10-17

"Kernavės" tunto sezono uždarymas

Štai ir prabėgo dar vienas sezonas, kurį mes pažymėjome labai ypatingai. Į gražiąją Kernavę susirinko labai daug žmonių ne tik iš Kernavės tunto, bet ir iš kitų skautiškų vienetų, taip pat ir svečiai iš Norvegijos.

Jau per pačią pirmąją rikiuotę, į kurią sugūžėjo arti 80 skautų, pasirodžiusi saulutė žadėjo nepakartojamą orą visai stovyklėlei. Didžiausią įspūdį tikriausiai padarė pirmąją dieną vykęs strateginis – taktinis žaidimas, kuriame mes susiskirstėme į dvi komandas, jos turėjo skirtingų spalvų antsiuvus – gyvybes. Kiekvienoje komandoje buvo paskirti generolai, kapitonai ir majorai, kurių gyvybės buvo pačios vertingiausios. Žaidimą laimėjo geltonųjų komanda, nes jie pirmieji pagrobė vėliavą ir sunkioje kovoje įveikė visus priešininkų komandos vyriausiuosius vadus. Pasibaigus įnirtingoms dvikovoms įvyko viešas teismas tiems, kurie žaidė pagal savo taisykles, tačiau visi piktavaliai prisipažino ir teisybė triumfavo...
Kaip ir per kiekvieną uždarymą, vakare vyko lygiadienio apeigos, kuriose visi pasisėmė labai geros energijos. Apeigos buvo tikrai ypatingos, nes jas ruošę broliai ir sesės labai pasistengė... Visur mirgėjo žvakutės, degė tarp ąžuolų pakabintas laužas, skambėjo gražūs vyr. sesių balsai.
Sekančią dieną visi žaidėme įvairius klausą, atmintį, regą lavinančius žaidimus. Galiausiai atėjo metas pasakyti sudie. Savaitgalis buvo tikrai nepakartojamas. Nors ir oficialiai uždarėme stovyklavimo sezoną, bet mūsų žygiai, išvykos į gamtą tikrai nesibaigė...
Iki kitų kartų kažkur ten... tarp ošiančių girių ir klonių.