Kas Naujo?

Skautų naujienos

2012-03-06

Roverway 2012 registracija baigta

Roverway 2012 Suomijoje!

2012 metų liepos 20 – 28 d. vyks skautiškas renginys, kurį jau dabar verta savo kalendoriuje apsibraukti visomis ryškiausiomis spalvomis. Kodėl?
Nes tai Roverway 2012 Suomijoje!

Jei tuo metu būsi 16 – 22 metų amžiaus (gimęs 1989-1996 metais), jau gali pradėti ruoštis vienam puikiausių potyrių tavo gyvenime, o jei tuo metu būsi vyresnis nei 22 metų amžiaus, galesi prisidėti prie šio renginio įgyvendinimo kaip IST (International Service Team) narys.
 

 

 

O tiksliau? Roverway – kas trejus metus WOSM bei WAGGGS organizuojamas renginys Europos roveriams (vyresniesiems skautams), kurį sudaro kelių dienų žygis rengiančioje valstybėje bei tarptautinė stovykla. Ar verta? Žinoma!

O kaipgi kitąmet? Kitąmet, kaip jau žinai, Roverway vyks Suomijoje - prasidėsianti keturių dienų žygiu su savo gentimi iš 50 žmonių po vaizdingiausias Suomijos vietas ir toliau besitęsianti viena didžiule dalyvių stovykla Evo stovyklavietėje. Beje, gentis pažinti bus galima dar ir prieš stovyklą, naudojantis elektroniniais paštais, socialiniais tinklapiais ir kitomis ryšio priemonėmis. Tad nepamiršk užsiregistruot ir sužinok, su kuo praleisi įsimintiniausią vasaros etapą.  

Kiek? Stovyklos kaina dalyviui: 320 eurų plius kelionės išlaidos,

                                    IST nariui: 200 eurų plius kelionės išlaidos.

 

Susidomėjai? savo norą dalyvauti ir užduoti visus klausimus gali rašant laišką į international@skautai.lt  ! Nesnausk.

Dėmesio: papildoma registracija vyks vasario-kovo mėn., kaina dalyviams nesikeičia.

 

 

Daugiau informacijos apie renginį http://www.roverway.fi/