2012-03-05

Sukurk iššūkį kitiems! Laimėk konkursą! Tapk skautiško „Žaidimo“ dalimi!

Kokią skautišką specialybę jau turi? O kokią dar norėtum turėti? Ateik ir padėk sukurti naują.

Sukurk arba patobulink jau esančią skautišką specialybę ir iki 2012 m. birželio 1 d. atsiųsk ją el.paštu programa@skautai.lt

Geriausiųjų laukia dovanos. Bet kiečiausia  - žinojimas, jog tai Tu sukūrei specialybę, kurios ženkliuką matysi ant brolio ar sesės uniformos dešiniosios rankovės.

Reikalavimai:

1. Tu turi pats išmanyti / mokėti siūlomos specialybės veiklą.

2. Atsiųsti specialybės aprašymą, pavadinimą, bent minimaliai pavaizduoti, kaip tu įsivaizduoji specialybės ženkliuką.

3. Aprašyti žinias, kurias įgis skautas išsilaikęs tavo specialybę.

4. Pagal amžiaus grupes suskirstyti ką skautai turi žinoti / padaryti, kad įgytų specialybę.

5. Pateikti literatūros sąrašą, pagal kurį skautai galės ruoštis tavo siūlomai specialybei.

Neįsivaizduoji nuo ko pradėti? Tau visada padės "Skautiškų specialybių metodika:

Specialybių metodika

Jaunimo programos skyrius