Kas Naujo?

Skautų naujienos

2012-03-04

Skautatinklio naujienos, kovo 5 d

Apklausa ir dvi kitos dalys

Kokie pirmadieniniai straipsniai skautatinkliui geriausi? Tie, kur mažai blevyzgų ir tik visokios naujienos su naudingomis nuorodomis? Ar, kaip tik, blevyzgos?

Šiandien norisi papasakoti, kaip užsibrėžiau per didelį tikslą ir gavosi nesėkmė. Arba apie problemas, kurios ima spręstis, kai nustoji šnekėti ir pradedi veikti. Apie matematikos mokytoją, kuris pykdavo, kai nesiklausydavau ką jis aiškina apie uždavinio sprendimą – man visada būdavo įdomiau pačiai atrasti atsakymus. Brolio Dainiaus pasakojimą apie šlavėją, kuris kažkodėl visą praėjusią savaitę neišėjo man iš galvos (o kokius 2 metus nebuvau jo prisiminus). Apie keistą renginį, kuriame su Tomu ir Beta buvome šeštadienį. Po jo galvoju, kad keisti tie žmonės – nori visko, už tai neduodami nieko.

Retai kada pasikuklinu nerašyt ką galvoju, bet jau antro pirmadienio išvakarėse susimąstau, kad jau laikas atgalinio ryšio valandėlei.

Per 6 skautatinklio mėnesius tik vieną pirmadienį nebuvo vienokių ar kitokių skautatinklio naujienų.  Jų tikslas ne tik pabaksnoti pirštu į svarbius ar įdomius dalykus, bet ir pasirūpinti, kad savaitę skautatinklis pradėtų su bent viena naujiena. Juk prisimenate pradžią – tuomet būdavo ir sunku susigaudyti, ir trūkdavo pačių skaitinių. Kai man ėmė nusibosti pačios susigalvotas standartas, tada ėmė atsirasti visokių laisvesnio pobūdžio naujienų ir straipsnių – pamąstymų.

Taigi, klausimai:

1)      Ar reikia šitos pirmadieninės rubrikos?

2)      Ko jai trūksta? Ko per daug?

3)      Gal norėtum straipsnių kažkokiomis konkrečiomis temomis?

4)      Ar yra koks pirmadieninis straipsnis, kuris tau labai patiko ir norėtum tokių daugiau?

5)      Kokių dar pasiūlymų, idėjų, kritikos turėtum?

Savo mintis galima rašyt komentaruose, asm. žinutėmis ir visais kitais bendravimo būdais.

KITA DALIS

Pavasario proga labai daug visko ieškau. Pavyzdžiui:

1)      Vieno ar dviejų žmonių, kurie reguliariai pagamintų po nefilosofinį straipsnį. T.y. skautatinkly trūksta skaitinių tiems, kuriems ne tik aukštos materijos, bet ir bulvių kepimas, mazgai ir žygiai rūpi. Todėl ieškau, kas apsiimtų dalintis woodcraft‘o paslaptimis. Gal tai tu?

2)      Tas pats galioja skautiškų receptų, pionerijos, pirmos pagalbos, žygių maršrutų, baisių istorijų prie laužo ir kitokių sričių ekspertams. Pasidalink savo žiniomis – skautatinklis tam tobula erdvė!

Dar nesibaigia tuo mano paieškų sąrašas, bet gal užteks.

DAR KITA DALIS

Kovą kviečiam skaityti skautiškas knygas, žiūrėti visokius filmus ir paskui apie viską papasakoti skautatinklyje. Kai už lango tokia saulė, aišku, mažų mažiausiai norisi skaityti knygas. Bet pabandykim.

Tokios tos naujienos.

Su pavasariu!

Skautatinklio vardu,

Sesė Jorė