Kas Naujo?

Skautų naujienos

2005-10-12

Vilniaus skautai dalyvavo nevyriausybinių organizacijų mugėje

Šių metų spalio 8 dieną Lietuvos skautijos Vilniaus krašto skautai dalyvavo nevyriausybinių organizacijų mugėje.

Mugę kaip ir kiekvienais metais organizavo Vilniaus jaunimo organizacijų sąjunga. Jį vyko Gedimino prospekte. Mugėje dalyvavo apie 12 jaunimo organizacijų - nuo Liberalaus jaunimo iki Autostopininkų klubo.

Skautų stendas visus sužavėjo savo originalumu, skautiškumu ir šiluma. Skautai siūlė praeiviams išmokti mazgų, pasišildyti prie laužo, išgerti arbatos su sausainiais ir netgi tapti skautais.Mugės pabaigoje skautų stendas gavo „Šilčiausio“ apdovanojimą. Šventėje dalyvavę Vilniaus skautai dar kartą įrodė, kad Lietuvos skautija yra tarp stipriausių ir lyderiaujančių jaunimo organizacijų.skautai.lt informacija