Kas Naujo?

Skautų naujienos

2005-10-11

N2Š2 - "3 UPĖS"

Taigi broliai ir sesės, praėjo dar vienas nuostabus savaitgalis miške kartu su boliais skautais. Norėčiaau savo įspūdžias pasidalinti su jumis..... Viskas (kaip visada) prasidėjo Viliniaus traukinių stotyje 14.20. Į žygi susirinko:Vytenis,Algirdas ir aš.Mūsų nedaug, bet mes jėga!!! Išvykom traukiniu Marcinkonių kaimo link, išlipom Zervynų stotelėje. Jau turėjom maršrutą,tai juo ir patraukėm. Kaip po to pamatėm, mūsų maršrutas buvo persunkus mums, todėl penktadienį nuėjom tik nuo Zervynų iki Ūlos akies. Temo,spaudė laikas, todėl netoliese įkūrėm pastovyklę. Bet bekuriant įvyko netikėtas incidentas:aš su mačete kirsdamas malką pataikiau sau į nykštį. Tai buvo ne itin smagu,nes žaizda iki kaulo ir dar pažeidė nervą,kraujas liejosi laisvai,kaip filmuose.Bet patyręs skautas nepasimeta - greitai buvo susiteikta pirmoji pagalba. Dėl nedidelės traumos vakaras praėjo neblogai. Ėjom miegoti anksti. Naktis buvo šalta,o žaizda irgi darė savo. Rytas.Pavalgėm ir apie 09.40 susitvarkę pajudėjom. Maršrutas:Ūlos akis-Puvočiai.Keliavom tik pagal kompasą,nes ėjom ne takais, o mišku.Greitis buvo apie 2km/h,taigi eiti buvo tikrai sunku. Vedami mano nuojautos ir kompaso atėjom į kryžkėlę,paslėpėm daiktus ir subėgiojom iki Puvočių ties Merkiu ir Grūda. Gryžom prie daiktų ir suradę gražią vietą pavalgėm,atsipūtėm ir ėjom į Marcinkonis. Vakarą praleidom turiningai:pašnekėsiai,savigynos pamokėlis… Ryte kėlėmės,tvarkėmės ir grįžom namo. Atstumas kurį įveikėm buvo apie 30-35km, o tai mišku labai daug. Žygis pamokė,kad reikia turėti vaistinėlę!!! Už žygį didelis dėkui dalyviams,miško dievams ir skautiškoms idėjoms!!! BUDĖK! br. Martynas "Kernavės" tuntas

Taigi broliai ir sesės, praėjo dar vienas nuostabus savaitgalis miške kartu su boliais skautais. Norėčiaau savo įspūdžias pasidalinti su jumis.....
Viskas (kaip visada) prasidėjo Viliniaus traukinių stotyje 14.20. Į žygi susirinko:Vytenis,Algirdas ir aš.Mūsų nedaug, bet mes jėga!!!
Išvykom traukiniu Marcinkonių kaimo link, išlipom Zervynų stotelėje. Jau turėjom maršrutą,tai juo ir patraukėm. Kaip po to pamatėm, mūsų maršrutas buvo persunkus mums, todėl penktadienį nuėjom tik nuo Zervynų iki Ūlos akies. Temo,spaudė laikas, todėl netoliese įkūrėm pastovyklę. Bet bekuriant įvyko netikėtas incidentas:aš su mačete kirsdamas malką pataikiau sau į nykštį. Tai buvo ne itin smagu,nes žaizda iki kaulo ir dar pažeidė nervą,kraujas liejosi laisvai,kaip filmuose.Bet patyręs skautas nepasimeta - greitai buvo susiteikta pirmoji pagalba. Dėl nedidelės traumos vakaras praėjo neblogai. Ėjom miegoti anksti. Naktis buvo šalta,o žaizda irgi darė savo.
Rytas.Pavalgėm ir apie 09.40 susitvarkę pajudėjom.
Maršrutas:Ūlos akis-Puvočiai.Keliavom tik pagal kompasą,nes ėjom ne takais, o mišku.Greitis buvo apie 2km/h,taigi eiti buvo tikrai sunku. Vedami mano nuojautos ir kompaso atėjom į kryžkėlę,paslėpėm daiktus ir subėgiojom iki Puvočių ties Merkiu ir Grūda. Gryžom prie daiktų ir suradę gražią vietą pavalgėm,atsipūtėm ir ėjom į Marcinkonis. Vakarą praleidom turiningai:pašnekėsiai,savigynos pamokėlis…
Ryte kėlėmės,tvarkėmės ir grįžom namo.

Atstumas kurį įveikėm buvo apie 30-35km, o tai mišku labai daug. Žygis pamokė,kad reikia turėti vaistinėlę!!!
Už žygį didelis dėkui dalyviams,miško dievams ir skautiškoms idėjoms!!!

BUDĖK!

br. Martynas
"Kernavės" tuntas