Kas Naujo?

Skautų naujienos

2012-02-19

Už Tėvynę!

Penevėžio krašto patyrusių skautų ir dviejų brolių iš Šiaulių vasario 16-osios žygis "Už Tėvynę!".

Kol visi skautai rinkosi savo miestų aikštėse kelti vėliavų, Panevėžio krašto patyrę skautai nutarė šią svarbią datą paminėti kitaip, taigi išsiruošė į žygi. Nors lauke ir spaudė šaltukas, 10 brolių ir sesių susirinko prie numatytos susirinkimo vietos, Panevėžio krašto skautų būklo.

Sulaukę  keletos svečių, dviejų brolių iš Šiaulių..

 

lydimi vadovo brolio Sauliaus,

 

padarę rikiuotę ir įsiamžinę nuotraukoje,

 

visi gerom nuotaikom iškeliavo Paįstro link.

 

Padarę keletą stotelių kelyje,

priėjome, pietavimui nustatytą vietą. Skautai nebūtų skautai jeigu nesusikurtų laužo betkokiomis sąlygomis, taigi padarę tai visi laužą naudojo savoms reikmėms, kas džiovinosi batus, kas virėsi arbatą, o kas tiesiog bandė susišildyti.

 

Kad ir kaip bebūtų buvę šaltą, turėjom ir labai sušilusių drąsuolių :D

 

Sočiai papietavę, traukėme toliau Paįstro link.

 

Žinodami kad kelio liko nebedaug, su didelėm šypsenom įveikėm paskutiniuosius kilometrus.

 

na ir ilgai netrukus, štai mes visi jau galutiniame taške, Paįstrio Juozo Zikaro vidurinėje mokykloje, kupini džiaugsmo, kad ir nušalusiom kojom, skaudančiom nugarom bet vistiek laimingi. :)

 

Sušilę ir įsikūrę, rimtai kalbėjome apie vasario 16-ąją ir jos svarbą mums ir mūsų tėvynei. Kiekvienas rimtai pamąstėme, kokia padėtis buvo tada 1918m. ir ką mūsų valstybei reiškė bųti nepriklausomai ir kaip dabar visa tai vertiname. Kad vakaras neprailgtų mūsų vadovas paruošė mums staigmeną ir davęs priemones pasiūlė pasigaminti atributą. Taigi visi bendrai susėdę pasigaminome orginalų atributą sudarytą iš 3 gerųjų mazgų.

 

išaušus kitos dienos rytui, pailsėję ir pasistiprine iškeliavome namo.

Žygije bu visko.. ir nepatogių kuprinių ir krentančių miegmaišių..

 

buvo ir tokių, kuriems pritrūko sniego, taigi nusprendė savaip pasidžiaugti tokiu sniegu kokį turėjome šalikelėje. :D

nors kojas ir skaudėjo, nors nosys buvo nušalusios, šypsenos nuo veidų nedingo :)

 

dienai neprailgus būrelis skautų sėkmingai pasiekė namus, padarė rikiuotę ir įsiamžino paskutinėje nuotraukoje.

Taigi taip broliai ir sėsės iš Panevėžio krašto ir du svečiai iš Šiaulių paminėjo vasario 16-ąją.