Kas Naujo?

Skautų naujienos

2012-02-17

Parodyk visiems, kad esi SKAUTAS

Ar žinai, kaip šiemet minėsi BP gimtadienį?

Esi aktyvus skautas? O gal tavo kaklaraištis jau kurį laiką kabo ant vinies..?
 
Vasario 22 d., įkūrėjo Robert'o Baden-Powell'io gimtadienio proga, skelbiama visuotinė narių mobilizacija, kurios tikslas bent 5-iems savo aplinkos žmonėms papasakoti apie skautus! Šios nepaprastos užduoties išpildymui, raginame įgyvendinti 3 paprastus žingsnius:
 
1) Tapk skautų ambasadoriumi - išeik vasario 22 d. į gatvę su skauto kaklaraiščiu! Veik tai, ką buvai suplanavęs šią dieną veikti: eik į mokyklą, universitetą, spektaklį, darbą ar parduotuvę, susitik su draugais ir papasakok jiems kas yra skautai, tegul visi žino, jog esi skautas ir tuo didžiuojiesi

2) Socialinuose tinklapiuose įsidėk skautišką nuotrauką ir lauk kitų reakcijos! Publikuok video bei nuotraukas pristatančius skautus. 
 
3) Nusifotografuok su kaklaraiščiu ir parašyk skautatinklio naujieną apie tai, kokių reakcijų sulaukei ir kaip tau sekėsi papasakoti žmonėms apie skautus.

...nepamiršk pasveikinti B.P. su gimtadieniu! 

Robert'o Baden-Powell'io gyvenimo istorija

Lietuvos skautijos informacija