Kas Naujo?

Skautų naujienos

2012-02-16

Vasario 16 d. - būkite drąsūs kurti gėrį!

Sveikinimai su vasario 16 d. - Lietuvos Valstybės atkūrimo diena.

 

Broliai ir sesės,

Prieš jūsų akis – 1918m. vasario 16d. pasirašytas Lietuvos Nepriklausomybės aktas. Tuo metu, dar nepasibaigus Pirmajam pasauliniam karui, Lietuvos taryba, 20 drąsių vyrų, pasirašė šį nutarimą, pranešantį visam pasauliui, kad Lietuva yra atskirta nuo visų valstybinių ryšių ir tampa Nepriklausoma demokratine valstybe!

Todėl būkite drąsūs ir kurkite gėrį savo aplinkoje!

Pasveikinkite kaimyną su švente, nueikite į minėjimo renginius savo mieste, dovanokite aplinkiniams šypseną ir drąsiai svajokite! Nes gyvename nepriklausomoje valstybėje, kurioje patys esame atsakingi už tai, kokį sukursime rytojų!

Lietuvos skautijos vadija