Kas Naujo?

Skautų naujienos

2005-10-10

Vėjo gaudymo stovykla

Prasidėjo vasara – stovyklų metas. Taigi, kaip ir kiekvienais metais, jaunieji Lietuvos Jūrų Skautijos buriuotojai susirinko į buriavimo stovyklą, vykusią birželio 16 - 22 dienomis prie Žiegždrių, ant Kauno marių kranto.

Lengvas vėjelis, lydėjęs laivus pirmąją dieną iš Kauno, pasikeitė į siautulingą ir permainingą vėją, kuris puikiai tiko mokytis buriuoti.
Stovyklos metu šiek tiek trūko užimtumo, tačiau visada atsirasdavo norinčių pažaisti kamuoliu, paplaukioti, pagroti gitara. Be to, stovyklos vidury apsilankę šauliai ir kareiviai paįvairino dienotvarkę, papasakojo apie pirmąją medicinos pagalbą, išlikimą gamtoje, pamokė įžiebti ugnį pagaliukais.
Buvo smagu, kad visi žmogeliukai vieni kitus pažinojo, todėl nebuvo sunku su visais bendrauti. Tiesiog mes visi buvome kaip didelė ir graži skautiška šeima...
Visi stovykloje dalyvavę jūrų skautai džiaugiasi įgyta patirtimi ir gerai praleistu laiku. Apibendrindamas stovyklą brolis Skirmantas sakė, kad joje “buriavome, draugavome, stovyklavome“.

Sesės Živilė, Milda, Saulytė ir Inga
Taigi labai ačiū vadovei Jurgai už tvarką ir gerą nuotaką, vadovui Algirdui už kantrybę ir kapitonui Vytautui Šiliauskui už gerą orą ir šios stovyklos tikslo įgyvendinimą .