Kas Naujo?

Skautų naujienos

2012-02-13

Jūrų skautų gimtadienis

Jūrų skautai susirinko, net Ramybės parkas linko. Pakalbėję, pasitarę, šventę jie čia atidarė.

Jūrų skautai susirinko, net Ramybės parkas linko.
Pakalbėję, pasitarę, šventę jie čia atidarė.

Jūrų skaute, jei tu pasiilgai savo brolių ir sesių, o vasara atrodo dar taip toli – neliūdėk! Kviečiame tave į jūrų skautų gimtadienį!

Susitinkame visi Kaune, skautų name (Trakų g. 18) kovo 10-11 d.

Šeštadienį mūsų visų laukia smagiausi žaidimai, puikiausia skautorama, linksmiausios maudynės baseine, dainingiausias laužas ir įdomiausi naktiniai filmai! O sekmadienį visi kartu atšvęsime Lietuvos nepriklausomybės atkūrimą!!!

Dalyvio mokestis – 25 lt.

Nepamirškite su savimi pasiimti skautiškos uniformos (juk tokios šventės proga būtina pasipuošti), valgymo indus ir įrankius (kad nereiktų alkanomis akytėmis žiūrėti į brolio ar sesės bliudelį), kilimėlį ir miegmaišį (kaip pasiklosit, taip išsismiegosit). Tiems, kas planuoja eiti į baseina BŪTINA atsivežti maudymosi priemones (maudymosi kostiumėlis, rankšluostis, tapkutės) ir gydytojo pažymą!!!

Registracija: prašome vadovų iš anksto registruoti savo vienetus el. paštu renginiai@juruskautai.lt atsiunčiant registracijos formą. Laiško temoje nurodyti “jūrų skautų gimtadienis”. Labai svarbu nurodyti amžiaus grupę ir kokioje programos dalyje kiekvienas dalyvaus (nurodytos programos vyks tuo pačiu metu). Suaugusius vadovus taip pat reikia registruoti. Registracijos laukiame iki kovo 1 d.