Kas Naujo?

Skautų naujienos

2012-02-13

Skautatinklio naujienos, vasario 13 d

Sutvarkyti dokumentai, intriguojanti galerija ir kt.

 

Kaip minėsite vasario 16 d?

Brolis Lukas dar sykį nepatingėjo pasidalinti naujienomis iš Rietavo: "Su skiltimi dalyvausim minėjime mieste ir savo mokykloje. Taip pat per sueigą visa draugovė kalbėsime, kokiu tikslu švenčiame šią dieną, prisiminsime, o gal jaunesni ir išmoks, kuo ta diena yra svarbi Lietuvai. Taip pat kiekvienas skautas namuose turės surasti kokių gražių minčių apie Lietuva ir kodėl joje gera gyventi." 

Primenu, kad vasario mėnesio iššūkis yra apie pilietiškumą, tad jei savo šventinių sueigų metu sužinosite ką nors įdomaus, būtinai pasidalinkite tuo su skautatinkliečiais!

 

Naujienos:

Gedimino dėka pagaliau sutvarkyti dokumentai. Įkiškit nosį - ten galit rasti daug gerų dalykų.

Vieną (tiesą sakant, ne vieną) ilgą (bet anaiptol neliūdną) vakarą skautnamy praleidome šniukštinėjome po archyvinius lobius. Jau senai buvau pastebėjusi dėžutę nuotraukų. Štai, kelias atrinkome, o po pusmečio, vėl to paties Gedimino dėka, jos buvo nuskenuotos ir atsirado skautatinkly. Būtinai pažiūrėk! (O visų įvykių liudininkų prašau pasidalinti prisiminimais su jaunąja karta :)

Penktadienį “Atgimimas” išspausdino didžiausią straipsnį apie skautus.

Ačiū sesėms Norai su Vaiva ir broliams Pavelui, Lukui Kornelijui su Rukšte už puikius straipsnius atsiradusius skautatinklyje praėjusią savaitę. Jie visi labai džiuginantys, o miškiniai lervų čipsai išvis nepamirštami!

Matot, užsisakiau penkis rašytojus aname naujienų įraše ir - voila! Ar bus penki šiai savaitei? :)

Naudingos nuorodos

 

Prieš keletą metų buvau padariusi visą naudingų nuorodų sąvadą. Dabar jį visai reikėtų atnaujinti, bet šis darbas vis nepatenka į prioritetų sąrašą, tad trumpai kelios geriausios vietos informacijos ieškojimui:

1. www.epaveldas.lt turi nesuskaičiuojamus ir neperskaitomus skautiškos literatūros klodus.

2. "The Dump" yra tobula vienta netingintiems skaityti angliškai - čia rasi ne tik visus BP raštus, bet ir kitos skautiškos literatūros

3. Wosm el. biblioteka turi daug gerų analitinių leidinių apie šiuolaikinį skautavimą, taip pat vertingos medžiagos atskirų amžiaus grupių vadovams.

Šitų trijų vietų turėtų užtekti per akis ruošiantis sueigai, ieškant idėjų ar įdomių smulkmenų straipsniui į skautatinklį ar tiesiog keliant savo skautišką kvalifikaciją. 

Geros savaitės,

Jorė& skautatinklio komanda