Kas Naujo?

Skautų naujienos

2012-01-25

Lokiai ir žiemą nemiega

Marijampolės krašto, Pal. J. Matulaičio draugovės, Pilkųjų Lokių suorganizuotas žygutis.

Sausio 7 d. Marijampolės krašto, Pal. J. Matulaičio draugovės, Pilkieji Lokiai suorganizavo žygį lokiams, kurie kandidatuoja į pat. Skautus. Žygį pradėjome nuo MKC (mokinių kūrybos centras) ir pajudėjome link Šūnskų girininkijos miškų.


Pasiekę savo tikslą, susiradome vietą, kur stovyklausime. Pasidarėme atidarymo rikiuotę, o jos metu kandidatai gavo pora užduotėlių kurias, tiesiog šauniai įvykdė.

Pietus gamino patyrę skautai br. Simonas ir br. Evaldas - pietūs buvo gan prabangūs, valgėme dešrainius!

Kadangi Lokių skiltis dar neturėjo paskiltininko, mes slaptu balsavimu jį išsirinkome. Einant dienai į pabaigą, prisėdome prie laužiuko ir diskutavome su kandidatais apie patyrusius skautus ir jų gyvenimą. Kai jau nedaug laiko liko iki sutemų, pasidarėme uždarymo rikiuotę. Kai jau laužas geso, sutvarkėme pastovyklę ir pajudėjome namo.

Jau buvo sutemę, tačiau mes jau apie tai pagalvojome iš anksto ir judėjome namo su liemenėmis ir atšvaitais, nes juk reikia rūpintis savo saugumu! Žygis baigėsi ten kur prasidėjo, prie MKC. Smagiai praleidome laiką broliškoje kompanijoje.