Kas Naujo?

Skautų naujienos

2012-01-18

Gruzinų organizacija “Georgian Youth For Europe” ieško keturių savanorių trumpalaikei savanorystei

Gruzinų organizacija “Georgian Youth For Europe” ieško keturių savanorių trumpalaikei savanorystei

SKUBU! Apie norą dalyvauti laiškų laukiame iki sausio pabaigos!

Gruzinų organizacija “Georgian Youth For Europe” ieško keturių savanorių trumpalaikei (1 mėn) EST* (Europos savanorių tarnybos) savanorystei Rustavi mieste, Gruzijoje, 2012m. liepos 1 – rugpjūčio 1 d.
Savanorystės pobūdis: pagalba organizuojant ir įgyvendinant užsiėmimus 12-22m. vaikams ir jaunimui Tarptautiniame Rustavi skautų centre.

Rustavi skautų centrui reikalingi motyvuoti, panašaus darbo patirties turintys savanoriai skautai. Centras siekia pasiūlyti įdomios veiklos 12-22m. vaikams ir jaunimui, kurie neturi galimybių įvairiau praleisti vasaros atostogas. EST savanoriai dirbs komandoje su gruzinais savanoriais skautais ir ne skautais, įgyvendindami įvairias veiklas: renginius gamtoje, sporto varžybas, žaidimus, meno užsiėmimus, viktorinas, aplinkosaugos akcijas, temines dienas.

Esi kviečiamas, jei:
Esi iniciatyvus ir kūrybingas,
Sugebi dirbti komandoje,
Turi panašios veiklos patirties,
Gerai moki anglų arba rusų kalbą,
Tau yra 18-30 metų,
Esi visateisis Lietuvos Skautijos narys,
Esi savarankiškas kasdieniame gyvenime ir tolerantiškas kitoms kultūroms.

Savanoriai baigs intensyvius gruzinų kalbos kursus, jiems bus suteiktas apgyvendinimas, maitinimas, visos darbui reikalingos priemonės, savaitgaliais sudaroma galimybė keliauti.
Susidomėjus ar turint klausimų kreiptis elektroniniu laišku į international@skautai.lt , taip pat turėti paruoštą CV ir motyvacinį laišką anglų kalba.
-----------------------------------------
* Europos savanorių tarnyba (EST) - tai tarptautinės savanorystės projektai jauniems žmonėms, kuriais siekiama ugdyti jų pilietiškumą, solidarumo jausmą, skatinti kitų kultūrų pažinimą, stiprinti tarpusavio supratimą ir toleranciją.
Tarnybos metu savanoris išvyksta į kitą šalį, joje gyvena ir dirba pelno nesiekiantį ir vietos bendruomenei naudingą neapmokamą darbą socialinėje, kultūrinėje, gamtos apsaugos, jaunimo ir visuomenės informavimo ar kt. srityje.
Europos savanorių tarnyba – tai ir „mokymosi“ tarnyba. Dalyvaudami EST projektuose jaunieji savanoriai ugdo turimus gebėjimus bei įgyja naujų žinių, patirties ir įgūdžių. SAVANORIUI: dalyvavimas EST nieko nekainuoja. Visas būtiniausias išlaidas - tarptautinės kelionės, apgyvendinimo, maitinimo, kalbos mokymo, kišenpinigių ir kt. išlaidas - padengia programa "Veiklus jaunimas" bei projektą įgyvendinančios organizacijos.  Daugiau informacijos apie EST - http://ec.europa.eu/youth/youth-in-action-programme/doc82_en.htm

 

URS informacija