Kas Naujo?

Skautų naujienos

2012-01-17

Padėk išrinkti pačiausią vadovą (balsavimas)

Atiduok savo balsą pačiam pačiausiam vadovui!

Taigi, taigi... Atėjo metas atiduoti balsus už pačius pačiausius vadovus!
Žemiau pateikiamos vadovų nominacijos su motyvacijomis - kodėl šie vadovai turėtų būti paskelbti pačiausiais. Savo balsus galite atiduoti apklausoje pažymėję išsirinktus vadovus ir pabaigoje paspaudę "done" mygtuką. Balsavima vyks iki sausio 20 d., o laimėtojus skelbsime jau šį šeštadienį, konkurso "Dainų dainelė" metu.
Viskas Tavo rankose!

1. Metų atradimas:


Siūlom mūsų Rūtą Jurkšaitę  - Mildos vyr. skaučių draugovė,  į metų atradimas nominaciją :) Nes be to, kad nuolat dirba su savo draugove, tik gavus paskautininkės laipsnį buvo išrinkta į tarybą ir krašto seniūne. Kažką reikia dar pridėt?:)

Daiva Baltakytė Jurgio Kairio draugovės draugininkė.

Siūlome nominacijai metų atradimas.

Nes ji linksma, energinga, kūrybinga.

Pamario tunto tuntininkas Audrius Simpukas. Siūlau jį metų atradimo nominacijai, nes jis užslėptas gerumo įsikūnijimo brolis.

2. Metų pasakorius:


Virgilijus Ruškys, Rietavo Vykinto draugovės draugininkas
Aš savo vadovą į šią nominacija siūlau, nes jis yra neišsenkantis anekdotų karalius, jis visada moka pralinksminti, bet taip pat žino daug istorijų, todėl nebūna liūdna su juo.

Ilona Dauderienė Aušrinės draugovės draugininkė.

Siūlome nominacijai metų pasakorius.

Nes ji neieško žodžių kišenėje. Visada išraiškingai ir su gilia mintimi pasakys, papasakos. Jai tiktų posakis „Neduok valgyti, bet duok pakalbėti“.

Metų pasakoriaus nominacijai siūlau br. Žirnį (Žilvinas Čėsna), nes per vakaro laužus jis sugeba sukurti tokias istorijas, kad seilės tįsta jų besiklausant. 


Metų pasakorė - s. Eglė Kasperavičiūtė. Už tai, kad kiekvieną rytą randa ką pasakyti sesėms ir papasakoti gražias istorijas.

3. Metų žygeivis:


Vadovė Marija Butkevičienė, Vinco Krėvės draugovės draugininkė. Sesė Marija yra labai gera vadovė, daug stengiasi dėl mūsų draugovės ir Alytaus skautų gerovės. Vadovė mus labai dažnai veda į žygius, kad ir nėra pačios geriausios sveikatos.

Norėčiau nominuoti savo vadovą vadovėlį- Kornelijų Bertulį nominacijai- metų žygeivis. Šiuo metu jis Priklauso Tėvo Antano Saulaičio skautų vyčių draugovei, bet tuo pat metu jis yra Šiaulių krašto Aušros draugovės draugininko pavaduotojas.  Šiais metais jis ypač pasižymėjo, kad būtų nominuojamas šiai nominacijai. Vieną gražią vasaros dieną patyrę skautai pareiškė, jog nori žygio. Kornelijus suorganizavo tokį žygį, kokio dar nėra buvę: ir kilometražas bado akis, ir programa labai šauni. :)) Tik gaila, jog suplanuotą dieną, nesurinkome dalyvių, bet žygis būtų buvęs nepakartojamas. Laukiam dabar geresnių orų ir vėl bandysim žygiuoti. Bet ne pačiame organizavime esmė. Kai kurie paukšteliai pačiulbėjo, jog jis turi problemų su keliais ir negali eiti ilgų distancijų, bet nepaisant to jis organizavo tokį didžiulį kilometražą ir buvo pilnai pasiryžęs, gal net ir dabar toks yra, nužygiuoti visus 90 kilometrų su šypsena ir skautiška daina. :) Nominuoju jį todėl, jog jo ryžtas tiesiog veržiasi per kraštus ir jo plati šypsena bei skautiškos dainos aidas perspjauna visas problemas. :)

Metų žygeivis - br. Liudas - su juo nebaisu nei dieną, nei naktį keliauti į žygius, nes su vyčio lazda visi keliai atviri! 

4.  Metų išradingiausias:


Virgilijus Ruškys, Rietavo Vykinto draugovės draugininkas.
Taip pat šį vadovą siūlau ir į šią nominacija, nes jis turi „auksines rankas“. Mano vadovas daro nuostabius dirbinius iš medžio, šiemet jis padarė tokią įmantrią lesyklėlę su palydovine lėkšte, wc už namo, šiukšlinėmis, o kiek dar turi planuose įvairių priedų...
Taip pat daro ir nuostabius movus kaklaraiščiams.
Be medžio dirbinių jis galvoja ir įvairiausius renginius, todėl sueigos su juo nebūna liūdnos.

Brolis Pavel Mikriukov. Už jo neblėstančią fantaziją ir iniciatyvą, pasakojant skautatinklio nariams apie svarbius dalykus įvairiomis formomis.

5.  Metų mama/tėtis (pats rūpestingiausias).


Nijolė Ruškienė, Rietavo Vykinto draugovė, Telšių krašto seniūnė
Metų mama
Ši vadovė visada padės kai ko reiks, kai reiks paguos, kai reiks patars. Kol mes dar ryte vartomės palapinėse, mums jau pusryčiai paruošti. O kai kartais ir aptingsti po sunkių dienos veiklų, tai ji leidžia ilgiau pamiegoti. Yra kokių rūpesčių apie bet ką? Kreipkis į šauniąją vadovę ir tau patars klaidžiame skautybės ir gyvenimo kelyje.

Metų mama- s.Rūta Jurkšaitė, Mildos vyr.skaučių draugovė/ Kazio Griniaus draugovė, Marijampolės krašto seniūnė. Galiu drąsiai sakyti, kad visai Kazio Griniaus draugovei, taip pat daugeliui kitų Marijampolės krašto skautų ji yra tikrai kaip antroji mama. Jos gerumas ir rūpestingumas užkrečiamas, o jos užsidegimas ir idėjos kiekvienai sueigai niekaip neišsenka. Visada paskatins, visada patars ir niekada nepraras tikėjimo- manau tai ir yra svarbiausios savybės Metų Mamai, kurias ji puikiai atitinka.

Metų tėtis. Brolis Rokas Dovydėnas (Vilniaus kr.) Už tai, kad savo pavyzdžiu užkrečia kitus ir yra vienas aktyviausių tunto vadovų.

Jūratė Baltrūnienė Algirdo Gustaičio draugovės draugininkė.

Siūlom nominacijai metų mama.

Nes vadovė Jūratė tiesiog šauni vadovė. Rūpinasi, kad jos skautai galėtų susimokėti nario   mokestį, globoja, kaip rūpestinga mama. Visada patars, padės ir padarys, jei skautams ir nelabai sekasi.

Lina Urbanovičiūtė, Šiaulių tunto, Šiaulių kr. Aušros draugovės draugininko pavaduotoja. Pati pati mamiškiausia sesė Linutė, visada pakels ūpą , šlampančiam užmaus savo lietpaltį, šalančiam duos šaliką. :)

Norėčiau nominuoti pačią labiausiai mylimiausę sesę Liną Urbanovičiūtę Iš Šiaulių. Ji priklauso Kupolės vyr. skaučių būreliui ir yra Šiaulių krašto Aušos draugovės draugininko pavaduotoja. Ją myli visi: nuo pasiutusių vilkiukų iki patyrusių skautų, kurie gali atrodyti, jog kartais to neparodo, bet jie ją laaabai myli ir branginą kaip tikrą mamą. Kai tau sunku ji visada padės, paguos, patars, apglobs savo šiluma ir visos problemos pačios garte išgaruos. :) Ar stovykla, ar sueiga, ar net prasilenkiant gatvėje ji visada tave atpažins, nusišypsos, paklaus kaip sekasi ir svarbiausi, kad viską išklausys. Net pačiam sunku išrinkti jos gražiausią nuotrauką, tai prisegsiu dvi. :)

Vita Gudynienė

Viskas kas telpa žodžiuose: Tikrai puiki vadovė!

Yra pasaulyje žmogus brangiausias,

Vadiname mes jį mama.

Šalia - akimirkom linksmiausiom ar liūdniausiom,

O visada - mylinti, gera.

 

Sueigose, stovyklose ar žygiuose,

Mums vadovauja sesė Vita.

Atostogas ir kitą laisvą laiką ji aukoja,

Ir visada kartu mes rankom plojam.

 

Nuoširdumas, paprastumas,

Rūpestingumas, supratingumas...

Sugeba sakyti "Ne", kai reikia

Bet ir mūsų idėjų bei minčių niekad nepeikia.

(dar ir padrasina, kai reikia).

Jos draugija - šauni kompanija,

Kartais kartu suvalgom "Maniją".

Padiskutuojam, išgeriam arbatos,

Kartais ir riestainių išsiprašom.

Kartu aktyviai įsitraukiame į veiksmą,

Be skautų nei vienas renginys neapsieina.

Mes esame jos desantas,

Žinok ir tu, mielas skaute!

 

Pasirašo skiltys:

Skiltis X

Pandos

Mustangai

Gepardai

Stumbrai

Ona Mincienė, Alytaus krašto „Pilėnų“ tunto tuntininkė. Ji labai rūpestinga, randa vietas   stovykloms, superka maistą, suorganizuoja transportą kelionėms. Yra viena iš „Maisto banko“ koordinatorių Alytaus mieste.

      Vardas pavardė: Aistė Praškevičiūtė

      Kraštas: Kauno kraštas

      Raganos draugovės draugininkė.

      Pareigos vadovė.

      Ir buvusi PŽ vadovė.

      Siūloma nominacija Metų mama.

      Mes norime šią vadovę, siūlyti, kaip geriausią metų mamą, nes ji yra nuostabus žmogus. Kuris      visada visais rūpinasi. PŽ stovykloje visą laiką lakstydavo pas visus ir klausinėdavo ar viskas gerai, ar nieko netrūksta. Rūpinosi labai stipriai, jei tik kas atsitikdavo iš karto atbėgdavo su vaistinėle į pagalbą. Visada pasiteiraudavo, kaip šiaip sekasi. Ar visada būdavome pavalgę ir t.t. Bet ji tokia ne tik PŽ stovykloje buvo, ar mūsų visų susitikimuose. Ji tokia rūpestinga ir nuoširdi yra visada, ir visose stovyklose. Todėl manau, kad ši vadovė, tai yra Aistė. Yra verta šios nominacijos 120%.

Giedrius ir Živilė Vaitkūnai. Už tai, kad yra šeimų šeima ne tik Kauno krašte, bet ir visoje Lietuvos skautijoje.

 

Create your free online surveys with SurveyMonkey, the world's leading questionnaire tool.