Kas Naujo?

Skautų naujienos

2012-01-13

Europos savanorių mokyklos e-kursai

Europos savanorių mokyklos e-kursai

Europos savanorių mokyklos on-line     Kviečiame registruotis į e. mokymus, skirtus organizacijoms, siekiančioms dirbti su savanoriais ir norinčioms daugiau sužinoti apie savanorių vadybos principus. Taip pat mokymai skirti savanoriams, norintiems daugiau sužinoti apie savanoriškos veiklos galimybes, savanorystės socialinius ir psichologinius aspektus. Į kursus galima užsiregistruoti tinklapyje http://www.ev-school.com/ Šiuo metu tinklapyje yra patalpinti nauji  kursai ,,Savanorystė scenos menuose“ ir ,,Europos savanorių tarnybos projektų koordinavimas“. Baigus kursą, bus išduodamas pažymėjimas. Tad kviečiame nedelsiant registruotis! E. mokymai yra projekto „European Volunteering School on-line“ (Europos savanorių mokykla on-line), skirto 2011-iesiems Europos savanorių metams, dalis. Projektą įgyvendina Vilniaus miesto savivaldybė su dar 5 Europos miestais: Madridu (Ispanija), Potenza (Italija), Sibiu (Rumunija), Ryga (Latvija) ir Atėnais (Graikija), projektas finansuojamas iš Europos sąjungos programos „Europa piliečiams“ lėšų.
Šie kursai yra ir lietuvių, ir anglų kalbomis.


URS informacija