2011-12-30

Skautiškos loterijos rezultatai!

Kas laimėjo pilną skautišką uniformą?!

DĖMESIO! DĖMESIO!

Baigiantis  metams skelbiame nacionalinės skautiškos loterijos rezultatus!

Lietuvos skautijos loterijoje dalyvavo visi LS nariai, t.y. visi susimokėję LS narystės mokestį iki š.m. gruodžio 1 d.

Iš gausybės skautų burtu keliu buvo atrinkti trys laimingieji, kuriems atitenka skautiški prizai.

Taigi, skelbiame loterijos laimėtojus:

1) Pilną skautišką uniformą (oficialius marškinius ir sijoną) laimėjo skautė Kornelija Bilskytė iš Prienų Šilo draugovės, Marijampolės krašto.

2) Žaliuoju skautišku džemperiu kitais metais pasipuoš vilkiukas Nojus Smolinskas iš Vydūno draugovės, Šiaulių krašto.

3) Skautiškus polo marškinėlius laimėjo pat. skautas Matas Budreika iš Svėdasų draugovės, Utenos krašto.

Sveikiname laiminguosius!

Su laimėtojais susisieksime asmeniškai ir susitarsime dėl prizų atsiėmimo.

Taip pat dėkojame visiems, laiku sumokėjusiems LS narystės mokestį už ateinančius metus. Linkime ir kitais metais aktyviai dalyvauti skautiškuose konkursuose ir akcijose!

LS Pirmija