Kas Naujo?

Skautų naujienos

2011-12-29

Po BTU akcijos

Betleijaus taikos akcijos renginiams pasibaigus

Pirmąjį pranešimą apie BTU rašiau dar pusantro mėnesio iki šv. Kalėdų. Per šį trumpą laiką buvo padaryta daugybė darbų visuose kraštuose, kurie mums dovanojo nuostabią šventę, apsuptą šviesos ir žvakių skleidžiamos šilumos. Per šį laiką visoje Lietuvoje buvo išdalinta daugiau nei 11 tūkstančių degančių žvakučių dešimtyje LS kraštų, kurios nešė ne tik nuostabią žinią nuo skautų, bet ir mes visi kartu žengėme pirmąjį žingsnį taikos skelbimo ir dalijimosi link.

 

Dabar, kai akcija jau praėjo, noriu padėkoti visiems, kurie prisidėjo savo darbu ir mintimis prie jos, kurie įkvėpė savo buvimu ir pagalba.

 

Kalėdų laikas tęsiasi. Linkiu, kad visi ateinantys metai būtų tokie šventiški, kaip šis laikas, kad nepamirštume dalintis šiluma ir šviesa ne tik savo artimųjų ir draugų tarpe, bet ir žmonių, kuriuos sutinkame: grupiokų, troleibuso keleivių, praeivių, tarpe. Mes šviesą liudijame savimi, savo elgesiu; tikėjimas, viltis ir meilė matosi mūsų veide ir skatina kitus sekti mūsų pavyzdžiu.

 

Gražių ir prasmingų ateinančių metų!

vyr. sk. Vaiva