Kas Naujo?

Skautų naujienos

2011-12-29

Prisijunk prie projekto "Dievui. Tėvynei. Artimui" darbo grupių

Būdamas vienoje iš darbo grupių, tu turi unikalią galimybę ne tik išmokti dirbti komandoje, konstruktyviai dėstyti mintis, pasisemti patirties dirbant dideliame projekte, bet ir įgyti arba panaudoti jau turimą gyvenimišką patirtį.

Lietuvos skautija įgyvendina Europos socialinio fondo finansuojamą projektą „Dievui. Tėvynei. Artimui“ pagal žmogiškųjų išteklių plėtros veiksmų programą.

Už projektą atsakingas projekto vykdytojas ir valdymo, bei administracinė projekto komandos.

                      Tačiau, kad projektas būtų įvykdytas sėkmingai, kad būtų pasiekti visi išsikelti rezultatai ir galėtume svajoti apie projekto tęstinumą, mes norime, kad kuo daugiau narių įsijungtų į projekto įgyvendinimą, todėl labai kviečiame prisijungti prie projekto metu dirbsiančių darbo grupių:

-          naujų narių įtraukimas, plėtra;

-          projekto viešinimas;

-          skautiškų akademijų turinys;

-          pilietiškumo akcijos savivaldybėse;

-          pilietiškumo akcijos universitetuose.

 

Būdamas vienoje iš darbo grupių, tu turi unikalią galimybę ne tik išmokti dirbti komandoje, konstruktyviai dėstyti mintis, pasisemti patirties dirbant dideliame projekte, bet ir įgyti arba panaudoti jau turimą gyvenimišką patirtį.

Jeigu nori prisidėti prie vienos iš šių darbo grupių, atsiųsk iki š. m. sausio 10 d. savo vardą/pavardę/kraštą/gimimo datą/kontaktinius duomenis ir VIENĄ sakinį kuo gali būti naudingas dirbdamas darbo grupėje. VIETŲ SKAIČIUS TIKRAI LABAI RIBOTAS!

Kilus klausimams dėl projekto, norint prisidėti ir padėti generuoti idėjas, kreiptis į projekto vykdytoją s. Ievą Žilinskienę el. paštas: ieva.zilinskiene23@gmail.com

tel. nr.: 8684 95775

Projektą finansuoja:

 

 

Projekto partneriai:

Studentų skautų organizacija

Lietuvos Skaučių Seserija