Kas Naujo?

Skautų naujienos

2011-12-23

Mielieji patyrę skautai,

Sveikinimas patyrusiems skautams.

Mielieji patyrę skautai,

Prabėgo dar vieni nuostabūs ir įspūdžių pilni metai. Dėkojame Jums už tai, kad esate, kad veikiate, kad žygiuojate, stovyklaujate, mokotės, išgyvenate, kad esate vienas kitam tikri broliai ir sesės. Tikimės, kad šie metai buvo naudingi ir smagūs.

Norėtume patikinti Jus, kad Jaunimo Programos Skyrius labai stengiasi ir daug dirba, kad kitais metais galėtume susitikti dažniau, nuveikti daugiau ir gyventi smagiau, ir į kitus metus žengia stipriai pasiruošęs priimti betkokius iššūkius. Dabar neišduosime, tik prasitarsime, kad kitais metais Jūsų laukia dar daugiau galimybių susitikti su kitų kraštų patyrusiais skautais, bendrauti, mokytis, žygiuoti ir... daugiau nepasakosim :) Labai kviečiame nežiopsoti ir aktyviai reaguoti į pasirodysiančią informaciją, skirtą būtent Jums!

O kolkas norime pasveikinti artėjančių švenčių proga ir palinkėti gerų idėjų, ištvermės ir nesušalti žygiuojant žiemą. Tegul ilgėjančios dienos įkvepia naujiems geriems darbams, žygiams ir pripildo širdis stiprybės nuveikti visus savo darbus. Ramių, šiltų ir įkvepiančių šv. Kalėdų ir džiaugsmingų Naujųjų Metų!!

 

Bitelė ir didžiulė stipri ir smagi JPS komanda