Kas Naujo?

Skautų naujienos

2011-12-23

Dar vienas AČIŪ

Kiek kitokia Šakių V.Kudirkos draugovės padėka savo vadovei

Nežinau, kaip kiti, tačiau Marijampolės krašto skautai jau porą metų turi tradiciją krašto stovyklos metu, per uždarymo rikiuotę padėkoti savo vadovams. Vieni tai daro eilėraščiu ar lauko gėlių puokšte, kiti - daina. Šiais metais ir mes, Šakių Vinco Kudirkos draugovės skautai, nutarėme savo vadovei padėkoti būtent perkurdami žinomą K.Smorigino dainą "Užtrauktukas". Dabar ji, šiek tiek pataisytu tekstu, grįžo ir antrą kartą dėkoja mūsų geriausiai, šauniausiai, puikiaisiai ir visokiai kitokiai pačiausiai vadovei sesei Daivai!

P.S. iš karto atsiprašome už blogą kokybę, nekokius balsus, daug "pro šalį" nukeliavusių natų ir prastą grojimą - vis dėlto, ne dainininkai, muzikantai, operatoriai ar kitokie profesionalai esame, o viskas po truputį - esame skautai :)

 

Šakių V.Kudirkos draugovės skautai arba :

sesė Austėja, sesė Gabija, sesė Justina, sesė Samanta, sesė Benita, brolis Aivaras ir brolis Gytis.