Kas Naujo?

Skautų naujienos

2011-12-12

Skautatinklio naujienos, gruodžio 12d

Lapkričio iššūkio nugalėtojai, svajonių fabrikai ir ačiū

Labas!

Šeštadienį suskaičiavau, kad skautatinklis jau atlaikė pirmuosius trejus savo gyvenimo mėnesius. Apsidairyk - pamažu atsiranda vis naujos funkcijos. Pavyzdžiui, dabar sukurdamas renginio projektą, gali ten pažymėti datą ir tadadadadam, renginys atsiras kalendoriuje! Dar savo straipsniams gali priskirti raktažodžius ir taip padaryti juos lengviau randamus. Ir, šitą tikrai turėjai pastebėti, atsirado vidinis naujienų puslapis, kur jos bus išskaidytos kategorijomis. Kaip čia kas? Esmė tokia, geriausias įdomiausias karščiausias naujienas gali pamatyti tik įėjęs į skautai.lt. Paprastai iš titulinio puslapio naujienos dingsta labai greitai, tad daugiau jų gali rasti vidiniame naujienų puslapyje. Taip pat ten gali peržvelgt atskirų kategorijų archyvą. Galima gyvent, ką?

Net nežinau, ar vis dar reikės skautatinklio naujienų, kurios pirštu baksnotų į dalykus, kuriuos reikia būtinai pamatyti. Ką manai? Tark žodį, apie ką nori skaityti pirmadieniais - stengsiuosi išpildyti pageidavimus. 

Į pageidavimų temą. Man labai patiko vieno brolio sykį pasakyta frazė, kad skautybė yra svajonių fabrikas. Tikrai, čia viskas, ką sugalvoji, pildosi! O kai pagalvoju apie tai, kaip atrodytų mano svajonių Lietuvos skautija, tai prisimenu smagiausius virtuvinius ir stovyklinius pokalbius. Mano svajonių skautija - erdvė, kurioje visi kuria ir įgyvendina idėjas, dalinasi jomis, buriasi į "svajonių pildymo" skiltis, atvirai diskutuoja ir išlaikydami savo minčių, požiūrių ir svajonių skirtumus, bendradarbiauja tam, kad, prisimenant BP, darytume pasaulį gražesniu.

Man šito kartais trūksta kaip oro ir bent paskutinius mėnesius būtent skautatinklis džiugino Jūsų rimtomis ir nebūtinai idėjomis bei visada kūrybišku jų įgyvendinimu. Kadangi dabar "ačiū" mėnesis, tai AČIŪ visiems bent sykį ką nors padariusiems skautatinklyje - Jūs mano motyvacinė priemonė, medaliai ir įkvepėjai. Rimtai.

Ir aš norėčiau, kad mes būtume idėjų bei inovacijų organizacija, kuri prisimena BP tiesas, bet kartu būdama 21 amžiaus lydere veda visuomenę į priekį. Nepurkšaukite, mano skautiškos svajonės turi labai rimtą įprotį pildytis - įtariu, kad šita irgi turi šiek tiek potencialo.

Šia tema pafilosofavusi, kviečiu užsukti į naują projektą pavadinimu "Idėjų kalvė" ir jei tik turit kokių nors skautiškų idėjų - netingėkit pasidalinti jomis. Pasižiūrėkime, kas gausis.

Rimtoji dalis

Lapkričio mėnesio skautatinklio iššūkio nugalėtojus rinkome sudarę autoritetingą vertinimo komisiją. Sveikiname šiauliečius, skautatinklio dovanų fabrikėlis ruošia jums staigmeną!

Gruodžio mėnesį kviečiame straipsniais, piešiniais, filmukais ir dainomis pasakyti "ačiū" savo broliams ir sesėms. Jau yra keli puikūs pavyzdžiai, tad nepatingėkite pasekti jais!

Dar viena labai rimta dalis - siūlome darbą! Galiu išduoti, kad prie bonusinio paketo priklauso ir mano su Laima draugija bei palaikymas, o tai savaime padvigubina pasiūlymo vertę ;) 

Svajokit,

Jorė

&skautatinklio užkulisai