Kas Naujo?

Skautų naujienos

2011-12-11

Padėk išrinkti "ačiū" ženkliuką!

Įsibėgėjant skautatinklio "ačiū" mėnesiui svarstome ir niekaip neišrenkame tinkamiausio maketo skautiškam "ačiū" ženkliukui. Taigi, prašome jūsų pagalbos ir dalinamės geriausiais darbais, kuriuos gavome konkurso metu.

Įsibėgėjant skautatinklio "ačiū" mėnesiui svarstome ir niekaip neišrenkame tinkamiausio maketo skautiškam "ačiū" ženkliukui. Taigi, prašome jūsų pagalbos ir dalinamės geriausiais darbais, kuriuos gavome konkurso metu.

Kaip balsuoti?

Žemiau pateikiami konkursiniai darbai sunumeruoti nuo 1 iki , taigi prašome komentaruose atiduoti balsą už vieną labiausiai patikusį darbą. Jūsų balsai sudarys 50 proc. konkurso rezultato, likusius 50 proc. balsų jau tyliai yra atidavusi komisija, tad pažiūrėkim ar visų nuomonės sutampa!

Balsuoti galima iki gruodžio 18 d., sekmadienio.

Nr. 1

Nr. 2

Nr. 3

Nr. 4

Nr. 5

Nr. 6

Nr. 7

Nr. 8

Nr. 9

Nr. 10

Nr. 11

Su laimėtojais susisieksime asmeniškai, o mes visi jau labai greitai džiaugsimės unikaliais "ačiū" ženkliukais!

LS Pirmija