Kas Naujo?

Skautų naujienos

2011-12-09

Skautai paskelbti metų jaunimo grupe Jurbarke

Jurbarko savivaldybės Jaunimo reikalų taryba 2011 m. gruodžio 8 d. veiklųjį jaunimą ir su jaunimu dirbančius aktyvius asmenis bei partnerius sukvietė į tradicinį Nominacijų įteikimo vakarą.

„Jurbarko savivaldybės Jaunimo reikalų taryba 2011 m. gruodžio 8 d. veiklųjį jaunimą ir su jaunimu dirbančius aktyvius asmenis bei partnerius sukvietė į tradicinį Nominacijų įteikimo vakarą, kuris vyko Jurbarko krašto muziejaus Židinio salėje. Nominacijoms gauti kandidatus galėjo siūlyti ir deleguoti visi, kas norėjo - tiek jaunimo organizacijos, tiek draugai bei artimieji. Balsavimas vyko internetu. Jaunimo reikalų taryba savo balsus susumavo su internetiniais balsais ir vakaro metu paskelbė nugalėtojus.

Skambant gitaros muzikai buvo pristatyti kandidatai šioms nominacijoms gauti: „Jaunimo lyderis“, „Jaunimo renginys“, „Jaunimo iniciatyva“, „Jaunimo grupė“, „Jaunimo partneris“. Skautai buvo nominuojami „Jaunimo grupės“ nominacijai. Vedantieji juos pristatė taip: „Skautai - kas metai kandidatai vienai ar kitai nominacijai gauti. Vadinasi, jų veikla nenutrūkstanti ir nepatirianti „krizių“. Juos galime laikyti ir partneriais, ir draugais, ir pagalbininkais. Skautai dalyvauja įvairiose akcijose, įsilieja į įvairius rajono renginius. Tai organizacija, jungianti kūrybingus, daug idėjų ir sumanymų turinčius jaunuolius. Kartu su vadovais priešaky  nuveikia didelius darbus labdaros, krašto istorijos puoselėjimo, aplinkosaugos srityse.  Tai didžiausia ir nuolat auganti organizacija rajone, jaunimas noriai jungiasi į skautų bendruomenę,  turinčią gana ilgą ir spalvingą istoriją, turtingą savo veiklomis. Esame tikri, kad skautai – tikrai šios nominacijos verta jaunimo grupė.“ Tarp penkių kandidatų į šią nominaciją skautai laimėjo!

Tai didžiulė paskata augti ne tik narių skaičiumi, bet ir darbais. Smagu būti matomais ir reikalingais.“ -

įspūdžiais dalijasi sesė Aušra Borkertienė iš Jurbarko. 

Lietuvos skautijos vadija taip pat sveikina Jurbarko skautus ir džiaugiasi, kad skautiški darbai pastebimi ir vertinami.

LS Pirmijos informacija