Kas Naujo?

Skautų naujienos

2011-12-03

Naudingos nuorodos

Menas išgyventi gamtoje :)

Bushcraft.lt

 www.bushcraft.lt

Sveiki! Nežinau galbūt jau nemažai kas būsit matė šį puslapį ir anksčiau, bet visiems kurie jo dar nežino noriu jį parekomenduoti ir labai trumpai pristatyti. Šis puslapis yra apie meną išgyventi gamtoje. Jame pateikiami video reportažai apie įvairiausius dalykus. Pvz.: kaip išsiversti palikus šakute namuose ar kaip tinkamai pririšti virvė prie kuoliuko, kad ji tinkamai laikytų ir ją būtų galima reguliuoti . Vieną iš reportažų kaip pavyzdį pateikiu žemiau.

 Tikiuosi jog žinios įgytos šiame puslapyje bus naudingos.

Ir dar vienas taip pat aktyviai stovyklaujantiems ir į žygius keliaujantiems (ir nebūtinai) skautams tikrai naudingas puslapis:

http://www.animatedknots.com/index.php?LogoImage=LogoGrog.jpg&Website=www.animatedknots.com

 

Geros dienos!