Kas Naujo?

Skautų naujienos

2011-11-30

Skautatinklio naujienos. Gruodžio 1 diena.

Skautatinklio pokyčiai. Mėnesio skautas. Paniurnėjimas. Naujas iššūkis.

Labas,

ar pastebėjai, kad skautatinklis kiekvieną dieną tyliai keičiasi? Aš radau tokius pokyčius:

a)      Prie naujienų matosi komentarų skaičiukai

b)     Projektų atranka pagal tipą išlipo į viršų, atsirado naujas tipas „skautatinklio specialybė“ (čia prie progos sukursim projektus visoms specialybėms)

c)      Galerijose prie nuotraukų irgi matosi komentarų skaičius

d)     Trofėjų kambary dabar gali pamatyti visas vartotojo paskelbtas naujienas

e)      Veikia paieška!

Sako, greitai dar bus patobulinimų.

Važiuojam toliau. Mėnesio skautu skelbiu brolį Luką Kornelijų, spaudžiu kairę, pridedu Laimos linkėjimus ir į Kalėdų senio roges įpakuojame žaliuosius Lietuvos skautijos marškinėlius. Kartu su Laima linksime galvomis, kad čia tikra garbės skola, Lukas jau seniai vertas šios puikios nominacijos. Lukai, brūkštelk pastraipą mėnesio skauto skilčiai! O kitiems linkiu imt pavyzdį :)

Mėnesio iššūkyje drįso sudalyvauti Šiaulių krašto broliai ir sesės. Taip pat esame gavusios žinių iš Marijampolės, tad laukiame jų įspūdžių ir tada skelbsime balsavimą dėl iššūkio laimėtojų išrinkimo. 

Gruodžio mėnesį skelbiame AČIŪ mėnesiu. Tikrai yra brolis ar sesė, kuriam turi už ką padėkoti. Padaryk tai skautatinklyje! Visus tuos, kuriems bus padėkota, kviečiame perimti grandinę ir dėkoti toliau. Pasižiūrime, kiek daug ačiū pavyks surinkti. 

Trys du vienas, teprasideda žiema!

 

Jorė, serganti Laima ir Skautatinklio nykštukai.