2011-11-27

Patyręs skaute! Nori dalintis Kalėdomis kartu?

Nori dalintis savo Kalėdiškomis nuotaikomis su kitais Lietuvos patyrusiais skautais NEMOKAMAI? Skelbiame konkursą!

Mielas Patyręs skaute!

Tikiuosi, jau girdėjai apie gruodžio 17-18d. Kaune planuojamą organizuoti Lietuvos Skautijos patyrusių skautų Kalėdinę sueigą? Organizatoriai susidūrė su nemenka problema - renginys neturi savo vietos... Prašome kauniečių, Kauno draugų ir visų kitų, galinčių rasti patalpas sueigai, dalyvauti konkurse ir padaryti gerą darbą savo broliams ir sesėms!

Konkurso sąlygos: surasti patalpas 30-40 žmonių Kaune gruodžio 17-18d. Pasiūlymus iki gruodžio 1d. siųsti el.paštu austeja.dapkute@gmail.com

Pagrindinis prizas: dalyvavimas sueigoje visiškai nemokamai!

Apgailestaudami pranešame, jog iki gruodžio 1d. neradus patalpų renginiui, jis nebus vykdomas arba bus perkeltas į savaitę po Kalėdų.

Dėl daugiau informacijos (preliminarios programos ir pan.) kreiptis į sesę Austėją Dapkutę.

Organizatoriai