Kas Naujo?

Skautų naujienos

2011-11-24

Plieno žiedo legenda

Plieno žiedas

Šią vasarą pirmą kartą po penkerių metų vėl atgijo plieno žiedo legenda, kurios ištakos sieka 2002 metus, kai sesės Gražinos galvoje užgimusi idėja tapo realybe. Šiais metais Plieno žiedas vėl sukvietė naują kartą ir pirmą kartą garsas apie jį pasklido po visą šalį. Išgirdę pranašystę, išrinktieji pradėjo ruoštis savo skautiško gyvenimo nuotykiui.

 

                Orakului išbūrus tris datas, trijose skirtingose šalies vietose prasidėjo naujos Plieno žiedo kartos kelionė. Išsitraukę savo likimą, jie poromis pasklido po visą Lietuvą. Keliavę tris dienas ir tris naktis, įveikę iššūkius, jie pabaigė žygį. Bet ši pabaiga buvo tik naujos istorijos pradžia...

                Dalyviai susibūrė naujam tkslui. Penkias dienas kovoję su stichijomis jie kūrė savo pasaulį, pažino save ir kaldino savo plieno žiedus. Visi išsivežė neįkainojamą patirtį, tačiau tik atkakliausieji tapo naująja Plieno žiedo karta.

                Įkvėpta vasara įgytos patirties, Plieno žiedo suburta draugija vėl susitinka ir tęsia žiedo tradiciją. Kartu su senosiomis kartomis jie laukia, kol žiedas vėl pašauks išrinktuosius...